cooppank

Coop Finants AS loodi 2011 selleks, et aidata inimestel oma kulutusi hallata ja anda neile võimalus kallimaid kaupasid järelmaksuga soetada, lisaks kõigele muule annab ettevõte ka väikelaenu. Cooppank väikelaenu eeliseks on asjaolu, et selle kasutamine on ilma piiranguteta. Laenu saate kasutada nii nagu heaks arvate, olgu selleks siis kodune remont, mõne vajaliku seadme soetamine, reisimine või tervise parandamine. Laenu saamiseks tuleb täita ära avaldus, seda saab teha lähimas ETK poes. Kogu laenu võtmise protsess on väga kiire ja probleemivaba.

Esita taotlus

Coop Pank tagatiseta väikelaen

Cooppank tagatiseta laenu võtmiseks peab laenu taotleja olema 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik, kellel ei tohi olla maksehäireid. Laenu taotlusega koos tuleb väikelaenu saamiseks esitada ka 6 kuu konto väljavõtte. Igakuine netopalk peab laenu saamiseks olema vähemalt 240 eurot. Avaldust laenu saamiseks saab esitada mistahes ETK poes. Otsus laenu saamise või mitte saamise kohta tuleb tavaliselt 3 päeva jooksul. Kui laenu võetakse esimest korda tuleb loomulikult läbida ka isikutuvastus, mida saab teha poes kohapeal ning dokumendi alusel. Laenulepingut saab allkirjastada ID-kaarti ja mobiili-ID kasutades.

Ilma tagatiseta väikelaenu summad algavad 300 eurost ning ulatuvad kuni 7500 euroni. Valitav tagasimakseperiood peab jääma vahemikku 6 kuud kuni 5 aastat.Väikelaenu krediidikulukuse määr on 24,2%.

Näiteks kui laenate 2000 eurot ning jagate selle 24 makseks on intress 14,9%, lepingutasu 40 eurot ning kuu haldustasu 0,90€. Laenumakseks kujuneb nii 109,17 eurot. Kogu laenu tagastamine läheb kliendile maksma 2620,08 eurot.

Miks võtta väikelaenu Coop`st?

Üheks Coopi laenu eeliseks on selle paindlikud tingimused, samuti on inimestele oluline see, et nad ei pea laenu kasutamise kohta aru andma, vaid võivad seda teha enda äranägemise järgi. Laenu saamise protsess on üsna lihtne, selleks piisab vaid avalduse täitmisest teile lähimas Coopi poes ning pangakonto väljavõtte esitamisest, sest vajalik on tõendada 6 kuu netopalka.

Coopi tagatiseta väikelaenu kasutatakse just suuremate ostude sooritamiseks, milleks endal võib kas raha puudu jääda või soovitakse lihtsalt osadena maksta. Coopilaen on hea variant nendele, kes soovivad heade tingimustega ning soodsat ning probleemivaba laenu.

Esita taotlus

Kontaktid

Narva mnt 4, 15014 Tallinn

669 0966
E-R 09:00 – 17:30
klienditugi@cooppank.ee

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

TFBank.ee Läbipaistvaid ja soodsaid laenutingimusi pakub finantsorganisatsioon nimega TF Bank. Ettevõte pakub Eesti elanikele väikelaene tähtajaga kuni 7 aastat. Laenusumma võib olla erinev: alates 500 eurost kuni 10000 euroni, kuid igal juhul on intressimäär üsna väike. Lepingutasu: 5% laenusummast(min 75€) ...
Krediidipank Sihtlaen 2017. aasta sügisel võtab täna tegutsev AS Eesti Krediidipank kasutusele uue ärinime ja kaubamärgi: CoopPank AS.Coop Pank põhineb kaubanduse ja panganduse teineteist täiendaval sünergial ja sõna otseses mõttes käegakatsutaval kliendikasul. Meie rohkem kui 350 kauplusega võrgustik on läbi aas...
Esto ESTO on eesti laenumaastikul üks kõige värskemaid ettevõtteid, mis laenu pakub. Ettevõte on loonud pisut teistsuguse võimaluse laenu taotleda ning nende laenud on automaatsed ning tänapäeva kiireloomulisele elutempole vastavad. Kasutades ESTO laenuteenuseid võite loobuda tüütust ootamisest, samuti e...
BigBank Ettevõte Bigbank annab võimalust kiiresti ja vaeva nägemata vormistada ükskõik millise sihtotstarbega väikelaenu. Väikelaenu antakse ilma tagatise ja käendajateta perioodiks 1-5 aastat. Antud laenuliigi puhul võib võtta laenuks kuni 10 000 eurot. Laenutingimusi reguleeritakse vastavalt kliendi soovi...
Tag: , , ,