Creditstar on osa rahvusvahelisest finantsasutusest Credistar Group. Selle ettevõtte peamiseks tooteks on personaalne laenukonto summas kuni 2000 eurot, mis annab inimestele võimaluse ise raha kasutada ja laenu võtta siis, kui nad seda soovivad, olenemata kellaajast või asukohast.

Avatud laenukonto on sarnane virtuaalsele krediitkaardile ning selle pealt saab laenu võtta, siis kui inimesel tekib selleks konkreetne vajadus. Laenu tagasimakseperiood on paindlik, alates 5 päevast ning ulatudes kuni aastani! Intresse maksate ainult laenukontolt ära kasutatud osa eest. Kui laenukonto avaldus on tehtud ja olete saanud positiivse vastuse, siis piisab raha saamiseks sellest, kui teete Creditstari veebilehel avalduse laenu saamiseks. Laenusid väljastatakse igapäevaselt alates 09.00-21.00-ni. Selleks, et laenukontot taotleda peab olema vähemalt 18-aastane. Kui võtate laenu esimest korda tuleb läbida ka ühekordne isikutuvastuse protsess.Laenukonto avamisel ei ole otsest piirangut teie igakuisele sissetulekule, küll aga otsustab see krediidilimiidi suuruse. Maksehäirete olemasolu korral pole laenukonto vormistamine võimalik.

Esita taotlus

Creditstar laenukonto eelised

Creditstar laenukonto erineb tavalisest laenust oma paindlikkuse tõttu. Laenukonto on nagu krediitkaart – sa võid kasutada just nii palju korraga, kui sul vaja on. Siin on mõned faktid Creditstar laenukonto kohta:

 

  • Laenukonto kõige suurem eelis on paindlikkus, sest kliendil on võimalik kasutada seda oma äranägemise järgi. Intressi makstakse ainult selle laenukonto osa pealt, mis on ära kasutaud.
  • Taotlusi laenukonto saamiseks vaadatakse läbi iga päev, mis muudab raha teie jaoks veelgi enam kättesaadavaks.
  • Juhul, kui soovite saada kasutamiseks rohkem raha peate tasuma juba kasutuses oleva laenu pealt ettenähtud tasu.
  • Juhul, kui olete võimeline kasutatud laenu ennetähtaegselt tasuma, maksate ainult nende päevade eest, millal laenu kasutasite, nii saate intressidelt kokku hoida.

Nagu näete on Creditstari tingimused üsna mõistlikud ning võimaldavad teil raha oma äranägemise järgi kasutada. Kuigi laenukonto pealt raha võtmiseks tuleb teha keskkonnas veel üks avaldus võime teile kinnitada, et see on kiire ning valutu protsess ning võtab aega maksimaalselt mõne minuti. Kui teile meeldib oma rahaasju ise hallata valige Creditstari laenukonto.

.

Esita taotlus

Kontaktid

Creditstar Estonia AS
+372 644 0467

Email: info@creditstar.ee
E-P 9.00-21.00

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

SMSmoney Smsmoney kuulub samuti ettevõttele PlacetGroup. Nende peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate väikelaenude pakkumine nagu näiteks kiirlaen ja tarbimislaen. Ettevõte on laenu andmise poolest Eestis tuntud juba alates 2010 aastast ning suurendab oma laenuklientide andmebaasi tänaseni.Järgnevas a...
Сredit24 Credit24 on üsna levinud laenufirma, mis pakub oma teenuseid Baltimaades ning Soomes. Ettevõtte peamiseks tegevusharuks on lühiajaliste, ilma tagatiseta tarbimislaenude pakkumine. Kokku on Credit24-l üle poole miljoni õnneliku tarbija.Kui olete ühe võimaliku asutusena, kust laenu sooviksite võtt...
Monefit Kas pole mitte tore, kui ootamatutes olukordades on teil käepärast rahakott, kus on raha, mida saate igal ajal kasutada ilma, et peaksite tõsiselt muretsema,kust seda juurde saada.Nüüd tähelepanu - selline rahakott on ka tegelikult olemas! See on 100% mobiilne ja raha saate sellest digitaalsest ...
SMSraha Smsraha nagu Smsmoney ja Laen.ee kuuluvad ettevõttele PlacetGroup. Smsraha on laenufirma, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on väikelaenu andmine. Ettevõte alustas laenuturul aastal 2010. Käesoleval hetkel on tegu ühe Eesti suurima laenu väljastava ettevõttega.Juhul kui teil on huvi Smsraha...
Tag: