Ekspressraha loodi 2012 aastal ning on üks Eesti kõige suurematest laenufirmadest turul. Laenuteenustena pakutakse erinevaid laenusid nagu: kiirlaen ja tarbimislaen. Positiivne Ekspressraha puhul on asjaolu, et tarbimislaenu pakutakse juba alates 18 eluaastast ning selle laenu summad ulatuvad 2000 euroni. Kõik selle laenufirma poolt pakutavad laenud on traditsioonilised, tegu pole smslaenudega.

Ettevõtte poolt pakutav kiirlaen on 50900 eurot ning tarbimislaen 10002000 eurot. Kiirlaenu tagasimakse periood on alates 15 päevast ning maksimaalselt kuni aasta ning tarbimislaenu saab tagasi maksta kuni 2 aastat. Laenu saamise eelduseks on stabiilne igakuiselt laekuv netopalk, maksehäirete puudumine ja vajadusel konto väljavõtte esitamine. Ekspressraha taustakontroll on üsna põhjalik, seega tasuks olla valmis oma panga väljavõtte esitamiseks.

Selleks, et laenu saada tuleb alustada avalduse täitmisest. Ettevõtte veebilehe kaudu saate esitada ka oma pangaväljavõtte. Kui võtate Ekspressrahalt laenu esmakordselt, siis tuleb kindlasti läbida isikutuvastus, mida saab teha, kas selleks eelnevalt kokku lepitud postkontoris või ettevõtte enda kontoris. Kui peaksite laenu osamaksetega hätta jääma on võimalik saada pikendust. Kui läbite laenu taotlemise protsessi edukalt, siis laekub raha teie kontole keskmiselt veerand tunniga.

Esita taotlus

Miks valida Ekspressraha?

Laenufirma poolt pakutav ekspresslaen ehk teisisõnu kiirlaen on ilma tagatiseta. Kiirlaen on üldiselt väike laen, millel on lühike tähtaeg. Tagatiseta laen on eelistatud nende inimeste poolt, kes ei oma kinnisvara või ei soovi oma kinnisvaraga laenu võtmisel riskida.

Ekspressraha positiivsed küljed:

  • Laenu on võimalik võtta kiiresti ning laenutaotlusi vaadatakse läbi iga päev, välja arvatud pühapäeval. Tööpäevadel kontrollitakse tehtud avaldusi kuni kella 22.00-ni. Kui olete Ekspressraha püsiklient on teil võimalik laenu taotleda ka pühapäeval. Taotluste läbi vaatamine ei võtta tavaliselt aega kauem, kui tund. Kui täidate kõik ettevõtte nõuded laenu võtmiseks võib teie laenutaotluse läbi vaatamine aega võtta veelgi vähem.
  • Ekspressraha annab tarbimislaenu juba 18-aastastele
  • Uutel klientidel on võimalus Ekspressrahast ilma intressita laenu saada, tingimuseks on see, et laen peab olema kuni 300 eurot ning tagastatud kuu ajaga.
  • Taotluse laenu saamiseks saate teha läbi Ekspressraha iseteeninduse, mis on väga mugav. Iseteenindusest saab kontrollida palju muudki nagu näiteks seda, kui palju on teil veel laenu vaja maksta ning kõike muud laenuga seonduvat.
  • Laenulepingu sõlmimisel puuduvad lisatasud, samuti puudub laenu haldustasu, ainuke asi mida klient laenu pealt maksab on intress.
  • Finantsinspektsiooni poolt väljastatud tegevusluba, mille olemasolu annab märku ettevõtte ausast ja läbipaistvast tegevusest.

Ekspressraha negatiivsed küljed:

  • Iganenud koduleht ja selle disain. See võib tuleneda asjaolust, et Ekspressraha ei reklaami end nii laialt ega pole väga tunnustatud või siis ettevõtte ei tunne vajadust uuenduste tegemiseks.
  • Väikesed laenud, mispole küll otseselt ettevõtte miinuseks, kuid võrreldes teiste laenuturul tegevate ettevõtetega on võimalikel klientidel selle võrra vähem valikuvõimalusi.
  • Isikutuvastamine on võimalik ainult Ekspressraha kontoris või Omniva postkontoris kahjuks interneti teel seda teha pole veel võimalik.

Kelle jaoks on Ekspressraha loodud?

Ekspressraha sobib neile, kes ei aja laenu võtmisel ilmtingimata taga mugavust, vaid võimalust laen kiiresti kätte saada. Ettevõtte kiirlaen täidab kõik eelpool mainitud nõuded. Kui vajate väikest laenu, mõistlikke intresse ja kiiret teenindust, on ekspressraha teie jaoks õige laenufirma.

Kuigi Ekspressraha poolt väljastatavad laenud on võrreldes teiste laenufirmadega väiksed ei tasuks laenu siiski kiiruga ja läbimõtlematult võtta. Sellised väikesed laenud võivad tasumata jättes kiiresti suureks probleemiks saada ning maksehäireid põhjustada.

Tutvuge enne laenu võtmist kõigi Ekspressraha laenutingimustega ja vaadake üle nende poolt pakutavad laenud, nii ei tule teil endal hiljem kahetseda, et võtsite enda jaoks mitte sobiva laenu.

Esita taotlus

Kontaktid

Express Credit AS

Tallinn, Rävala pst. 8c
info@ekspressraha.ee
+372 649 00 00

E-R 8:00 – 19:00
L 9:00 – 15:00
P vaadeldakse püsiklientide taotlusi

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

SMSmoney Smsmoney kuulub samuti ettevõttele PlacetGroup. Nende peamiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate väikelaenude pakkumine nagu näiteks kiirlaen ja tarbimislaen. Ettevõte on laenu andmise poolest Eestis tuntud juba alates 2010 aastast ning suurendab oma laenuklientide andmebaasi tänaseni.Järgnevas a...
SMSraha Smsraha nagu Smsmoney ja Laen.ee kuuluvad ettevõttele PlacetGroup. Smsraha on laenufirma, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on väikelaenu andmine. Ettevõte alustas laenuturul aastal 2010. Käesoleval hetkel on tegu ühe Eesti suurima laenu väljastava ettevõttega.Juhul kui teil on huvi Smsraha...
Madala intressiga laen Kuidas võtta madala intressiga laenu? Loomulikult on inimeste põhiliseks küsimuseks laenu võtmisel see, kuidas nad saaksid kokku hoida, üle maksta ei soovi meist keegi. Laenu võtmine on tõsine otsus ja sellega peaks kaasnema pikem eeltöö, mis võimaldab üles leida turu kõige madalama intressiga laen...
Laen 600 eurot 600 eurot on keskmise suurusega kiirlaen, millega saab teha nii mõndagi. Näiteks puhkusele minna või osta oma koju mõni vajaminev ese või hoopis uuendada oma tehnikat, valikuid on mitmeid. Sellise laenu saab kätte üsna mõistlike intressidega ning selle maksmine ei võta äärmiselt kaua aega, küll aga ...
Tag: , , , ,