ESTO on eesti laenumaastikul üks kõige värskemaid ettevõtteid, mis laenu pakub. Ettevõte on loonud pisut teistsuguse võimaluse laenu taotleda ning nende laenud on automaatsed ning tänapäeva kiireloomulisele elutempole vastavad. Kasutades ESTO laenuteenuseid võite loobuda tüütust ootamisest, samuti ei tule laenu saamiseks täita pikki ning selgusetuid avaldusi.

Miks otsustada ESTO väikelaenu kasuks?

Kõigest kiirest pilgust piisab, et arusaada: ESTO ei ole traditsiooniline laenufirma. See on midagi innovatiivset, mille paremaks iseloomustamiseks peaks seda eelnevalt ise kasutama. ESTO kasutab laenu andmiseks tehnoloogiat ja sellepärast on laenu saamine palju kiirem protsess.

Vaatamata sellele, et ESTO pole esimene laenu väljastav ettevõte, mis lubab valutut ja äärmiselt kiiret laenu taotlemise protsessi, on see ettevõte üks vähestest, mis oma lubadusi ka täita suudab. Laenu vormistamiseks on vaja ID-kaardi või mobiili-ID kasutamist ja väikelaen on teil käes kõigest minutitega!

Mida võiks veel teada ESTO väikelaenu kohta?

  • Laenu saamiseks pole tagatist vaja.
  • Väikelaenu saab võtta alates 400 eurost kuni 2000 euroni ning tagasimakse periood algad 3 kuust kuni 36 kuuni;
  • Kui võtate ESTO väikelaenu, siis teadke, et see pole sihtotstarbeline, võite seda kasutada nii nagu ise heaks arvate.
  • Ennetähtaegne laenu tagastamine on tasuta.
  • Võttes ESTO väikelaenu on selle esimene sissemakse 0 eurot.
  • Väikelaen on taotlemiseks kõigile, kes on vähemalt täisealised ning omavad stabiilset igakuist netopalka.
  • Kui olete sama panga klient, mis ESTO, saate oma laenu kätte ka nädalavahetusel.

Võttes arvesse asjaolu, et ESTO on oma laenude väljastamises väga kiire, siis pole sugugi tegu intresside poolest väga kalli laenuga. Väikelaenu intress algab 11,6% aastas ning laenulepingu tasu pole üldjoones kallim, kui 15 eurot.

Kuidas käib ESTO väikelaenu taotlemine?

Esialgu võib tunduda uskumatu, et laenu on võimalik taotleda kõigest minutitega, kuid laenu võtmise protsess on ettevõtte poolt tõesti lihtsaks tehtud. Kõige alustuseks tuleb end sisse logida ESTO süsteemi, selleks on vaja kasutada mobiili ID-d või ID-kaarti ja kaardilugejat. Järgmisena tuleb valida sobiv kuumakse ja laenu tagasimakseperiood ja sisestada kõik nõutud andmed enda kohta.

Olles laenulepingus kirjas olevad tingimused üle vaadanud ja nendega nõustudes, saate allkirjastada lepingu koheselt ning laen laekub teie kontole mitte rohkem kui 24 tunni jooksul.

Kui vajate kiiret rahasüsti väikelaenu näol, siis on ESTO tõesti hea valik just oma kiiruse, laenu taotlemisprotsessi lihtsuse ning mugavuse poolest. Kas pole mitte tore saada laenu ilma kodust lahkumata. Kõige suurem ESTO pluss on inimlikud tingimused ning soodne intress.

Esita taotlus

Kontaktid


ESTO AS
Tartu mnt. 10115, Tallinn, Eesti Vabariik
info@esto.ee
(+372) 622 52 52

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

Cooppank Coop Finants AS loodi 2011 selleks, et aidata inimestel oma kulutusi hallata ja anda neile võimalus kallimaid kaupasid järelmaksuga soetada, lisaks kõigele muule annab ettevõte ka väikelaenu. Cooppank väikelaenu eeliseks on asjaolu, et selle kasutamine on ilma piiranguteta. Laenu saate kasutada ...
BigBank Ettevõte Bigbank annab võimalust kiiresti ja vaeva nägemata vormistada ükskõik millise sihtotstarbega väikelaenu. Väikelaenu antakse ilma tagatise ja käendajateta perioodiks 1-5 aastat. Antud laenuliigi puhul võib võtta laenuks kuni 10 000 eurot. Laenutingimusi reguleeritakse vastavalt kliendi soovi...
TFBank.ee Läbipaistvaid ja soodsaid laenutingimusi pakub finantsorganisatsioon nimega TF Bank. Ettevõte pakub Eesti elanikele väikelaene tähtajaga kuni 7 aastat. Laenusumma võib olla erinev: alates 500 eurost kuni 10000 euroni, kuid igal juhul on intressimäär üsna väike. Lepingutasu: 5% laenusummast(min 75€) ...
Inbank Inbank on tegelikult pank, mis alustas oma tegevusega mõned aastad tagasi. Tegu on kaasaegse visiooniga pangaga, mille loojatel on panganduse valdkonnas pikaajaline kogemus.Inbank pakub nii laenu, hoiuseid kui ka järelmaksuvõimalusi. Suureks Inbanki eeliseks on nende poolt pakutavate laenute...
Tag: , , , ,