Inbank on tegelikult pank, mis alustas oma tegevusega mõned aastad tagasi. Tegu on kaasaegse visiooniga pangaga, mille loojatel on panganduse valdkonnas pikaajaline kogemus.

Inbank pakub nii laenu, hoiuseid kui ka järelmaksuvõimalusi. Suureks Inbanki eeliseks on nende poolt pakutavate laenuteenuste paindlikkus ja kliendi võimalus tingimustes kaasa rääkida. Lisaks kõigele muule on Inbanki intressid kliendi jaoks soodsad, näiteks tähtajalise hoiuse kasvuintress aastas on 2,5%, mis on kõrgem, kui teisel pankade.

Esita taotlus

Inbank väikelaen

Lisaks järelmaksule ja hoiustele pakub Inbank väikelaenu, mille summad algavad 300 eurost kuni 10 000 euroni. Laenu saab tagasi maksta kuni 60 kuud. Suureks Inbanki eeliseks on suurepärane kliendisuhtlus, mis võidab kiiresti klientide südame ja neid sageli Inbanki tagasi toob. Mõistlike intresside poolest on see pank kindlasti üks kõige parimate tingimustega pank Eestis.

Näiteks võtate laenu 2000 eurot 60 kuuks, on sellise laenu intress 18,9% aastas ning lepingutasu kõigest 40 eurot. Igakuiselt tuleb laenu tagasi maksa 53,31 eurot ja kogu laen koos tagastatavate intressidega on 3238, 26%.

Miks võtta laenu Inbankist?

Inbank pangalaenud on turvalised, ent laenuprotsess on sama kiire nagu laenufirmas. Inbank ühendab endas panga turvalisuse ja laenufirma mugavuse.

  • Esitades Inbankile laenutaotluse saate vastuse praktiliselt kohe.
  • Laenu võtmiseks ei ole vaja tagatist.
  • Kui teie poolt soovitud laenu summa on väiksem, kui 2000 eurot saate end tuvastada kõigest veebikaamera abil, ilma kodust lahkumata.
  • Inbanki väikelaen on paindlik ning selle kasutamine pole piiratud. Laenu võite kasutada õpinguteks, remondi tegemiseks, reisimiseks, vajalike asjade ostmiseks, jne.

Esita taotlus

Inbanki partneri Auto24 autolaen ja liising

Juhul, kui soovite osta uut autot ja olete selle välja valinud Auto24 veebilehelt, kuid vahendeid napib, siis on just teie jaoks loodud Auto24 autolaen. Sellist laenu saab taotleda Inbanki vahendusel.

Lisaks autolaenule pakub Inbank ka Auto24 täisteenusega liisingut. Liisingu abil saate osta mistahes endale vajalikke seadmeid, näiteks uue arvuti või kontorisse vajamineva uue mööbli. See liising on suunatud kasutamiseks ettevõtetele, et nad saaksid muretult oma äri laiendada.

Liisingu plussid:

  • Liisingul puudub sissemaks.
  • Liisingu abil ostetud vara tuleb kindlustada
  • Liisingut on võimalik tasuda 1 kuni 5 aastat.
  • Kogu tagasimakseperioodi ajal on liisingu tagasimakse sama suurusega.
  • Ühe liisingu kohta eraldatakse rahalisi vahendeid kuni 20 000 euro väärtuses.
  • Lepingu periood on 1-5 aastat.

Inbank järelmaks

Inbanki järelmaksu on inimeste seast juba paljud tarbinud, sest Inbank teeb koostööd Liisiga. Järelmaksu saab kasutada peaaegu, et kõigis suurtes Eesti poodides nagu näiteks Baohof, Masku, Rademar, On24 ja paljud teised.

Järelmaksu saab taotleda poes, kui olete enda jaoks vajalikku asja parasjagu soetamas. Selleks valige konkreetne toode välja, täitke ära taotlus ja valige kuumaksu suurus. Järelmaksul puuduvad lisatasud. Kogu protsess on mugav ja arusaadav isegi inimesele, kes pole kunagi enne järelmaksu võtnud.

Inbank hoiused

Lisaks laenu ja järelmaksu pakkumisele tegeleb Inbank veel ka hoiustega. Võrreldes teiste Eesti pankadega on Inbanki hoiustel suuremad intressid, mis võivad ulatuda isegi kuni 2,85% aastas. Juhul, kui soovite oma rahaasjades paindlikust valige hoius, mis ei piira teie raha kasutust. Põhjalikuma info saamiseks külastage Inbanki veebilehte ja suhelge nende konsultantidega.

 

Esita taotlus

Kontaktid


Inbank AS
info@inbank.ee
+372 640 8080
Niine 11, 10414 Tallinn.

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

BigBank Ettevõte Bigbank annab võimalust kiiresti ja vaeva nägemata vormistada ükskõik millise sihtotstarbega väikelaenu. Väikelaenu antakse ilma tagatise ja käendajateta perioodiks 1-5 aastat. Antud laenuliigi puhul võib võtta laenuks kuni 10 000 eurot. Laenutingimusi reguleeritakse vastavalt kliendi soovi...
Esto ESTO on eesti laenumaastikul üks kõige värskemaid ettevõtteid, mis laenu pakub. Ettevõte on loonud pisut teistsuguse võimaluse laenu taotleda ning nende laenud on automaatsed ning tänapäeva kiireloomulisele elutempole vastavad. Kasutades ESTO laenuteenuseid võite loobuda tüütust ootamisest, samuti e...
Bondora Bondora on laenufirma, mille eesmärgiks on soodsatel tingimustel erinevate laenude väljastamine. Ettevõte asutati 2008 aastal ning on aastatega märkimisväärselt kasvanud.  Oma nime poolest võib Bondora inimestele tunduda, kui suhteliselt noor laenufirma, kuid tegelikult on neil 2014 aastal alates uu...
Laenu võtmine miinimumpalgaga Miinimumpalga all peetakse silmas elatusmiinimumi, mis on Eesti praegu 470 eurot ning suur protsent meie elanikest täpselt nii palju igakuiselt teenibki. Keskmiselt saab miinimumpalka iga viies eestlane ning on ka neid, kes peavad ja on leppinud sellest väiksema sissetulekuga.Miinimumpalga küsim...
Tag: , , , ,