Kiirlaenud

Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus
credit24Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. 3,85% esita taotlus »
ekspressrahaEkspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. al 1 % esita taotlus »
monefitMonefit.ee 50-3000€ 1 kuu. – 40 kuu. al 0 % esita taotlus »
ferratumFerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. al. 1% esita taotlus »
smslaenCreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83%. esita taotlus »
smsrahaSmsRaha.ee 50-1000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84% esita taotlus »
smsmoneySmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus »
ferratum Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud al. 1% esita taotlus »

Kõik laenupakkumised

Mis on kiirlaenud

10-369x210

Veel üsna hiljuti tuli raisata palju aega ja leppima suurte ebamugavustega, et saada laenu. Pidi koguma ja esitama erinevaid dokumente ja kaua ootama kuni te saate vajalikku rahasummat. Nüüd on kõik need probleemid kõrvaldatud ning te saate võtta laenu kiiresti. Kuna ka konkurents krediidiasutuste vahel üha suureneb, siis iga organisatsioon püüab olla laenuvõtjatele meelepärane ja teeb kõikvõimalikku, et kliendi ajakulu oleks minimaalne.

Kiirlaene võib saada tunni aja jooksul alates taotluse esitamisest. Nendest on huvitatud eelkõige inimesed, kes vajavad raha oma isiklikeks kulutusteks väga kiiresti. Pole enam vaja hakata pikalt raha koguma, igal hetkel saate te vormistada kiirlaenu Interneti kauduehk siis kodust lahkumata. Antud protseduur on üsna lihtne ning juba lähiajal saate te soetada soovitud kaupa või teenust.

Kuidas saada kiirlaenu. Laenu andmise tüüptingimused

Te saate võtta Eestis kiirlaenu, kui vastate kõikidele järgmistele nõuetele:

  • olete Eesti kodanik või omate elamisluba;
  • vanuspeabolemaalates 18-20 eluaastat kuni 65-75 eluaastat, alumist ja ülemist vanusepiiri määrab ära iga finantsasutus ise;
  • teil on püsiv töökoht. Kuigi palgatõendit pole enamasti vaja esitada, siiski on kiirlaenu väljastatav ettevõte, samamoodi nagu ka laenusaaja ise, on huvitatud viimase maksevõimelisusest;
  • maksehäirete puudumine nii taotluse esitamise hetkel kui ka minevikus ningsamuti teises krediidiasutuses kehtiva laenu puudumine. Peale selle ei tohi teil olla eelnevate laenulepingute tingimuste rikkumisi. Muidu väheneb uue laenu saamise võimalus tunduvalt.

Võtta kiirlaenu kodust lahkumata võib otse meie veebilehel, valides välja ühte soodsatest pakkumistest. Te ei pea raiskama oma aega laenuandjate otsimisele ning seeläbi saate veelgi rohkem kiirendada rahaliste vahendite saamise protsessi.

Kiirlaenu tagastamine

Peale selle kui olete ära vormistanud kiirlaenu online režiimis, peate te täitma laenulepingu tingimusi, mis tähendab seda, et te peate seda ka õigeaegselt tagastama. Laenu tähtaeg jääb enamasti vahemikku 15 päeva kuni 24 kuud. Kiirlaenu võib tagastada kas sularahas või ülekandega pangakontole. Kõigepealt tasutakse intresse ning alles seejärel põhisummat. Teil on õigus ka tagastada kogu summat enneaegselt. Sellisel juhul arvestatakse intresse ainult tagasimaksmise kuupäevani.

 

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni (2 häält, keskmine: 5,00 maksimumist 5)
Laadin...