Krediidikonto – see on omamoodi virtuaalkaart. Kiiresti saada online laenu võib külastades veebilehte https://credit24.com. Registreerumine on tasuta ja teenus ise ei maksa ka midagi, seda olenemata sellest, kui palju te seda kasutate. Vormistades krediidikontot saate te võtta laenu kuni 4000 eurot. Mitte iga pank saab pakkuda sellist laenusummat. Kuid see ei tähenda, et te peate kohe kõik ära kulutama, te saate võtta raha, siis kui vaja. Selleks, et hakata kontot kasutama, peate te esitama taotlust kas mobiilrakenduse või kodulehe kaudu.

Hea on see, et laenu tagasimaksmine ei kesta mitmeid aastaid, mille jooksul peate te lõpmatuid intresse maksma. Iga kolme kuu tagant peate te tagastama kogu laenusummat ning juhul, kui rahavajadus tekib taas, saate te uuesti kontot kasutada. Kui te aga laenuraha ei kasuta, siis ei pea te ka mingeid intresse maksma. Lihtsalt teate, et teil on olemas see summa igaks juhuls.

Oluline pluss on see, et peale lepingu sõlmimist on teil võimalus kahe nädala jooksul seda üles öelda ja lihtsalt tagastada teile väljastatud summat ning mingeid teenustasusid te maksma ei pea.