Selleks, et võtta 1300 eurot laenu on kõige mõistlikum olemasolevaid laenupakkumisi võrrelda.

LaenuandjaLaenusummaLaenuperioodIntress aastasTaotle
TFBank.ee 500-10000€ 12-84 kuu alates 9.9% esita taotlus »
Bigbank.ee 500-15000€ 12-72 kuu alates 9,9% esita taotlus »
Cooppank.ee 300-15000€ 6-72 kuu alates 12.9% esita taotlus »
Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 12.5 % esita taotlus »
Inbank.ee 300-10000€ 6-72 kuu alates 12,9% esita taotlus »
Laen.ee 500-7500€ 3-60 kuu alates 20% esita taotlus »

 

Kui teil esineb ootamatuid kulutusi, kas puruneb auto või mõni hädavajalik kodumasin, siis on laen 1300 eurot tavaliselt piisav nende muredega tegelemiseks. Sellise summa laenamiseks on mitmeid võimalusi nagu näiteks smslaen, kiirlaen, väikelaen või miks ka mitte krediitkonto.

Ettenägematuid kulutusi võib tekkida meil kõigil, sellepärast on vahel laenu võtmine paratamatu. Selleks on loodud mitmeid erinevaid laenu võtmise võimalusi, mis tänapäeval järjest paindlikumaks on muutunud.

Kui teil on laenu võtmisega kiire, siis on heaks lahenduseks kiirlaen, ehk teise nimega smslaen. Sellise laenu plussiks on fakt, et taotlemiseks ei ole vaja kinnisvara ega muud tagatist. Vaatamata sellele tuleb olla krediidivõimeline. Mõned laenufirmad nõuavad siiski teie netopalka tõestavat pangaväljavõtet.

Meie lehelt leiate palju erinevaid laenu andmisega tegelevaid ettevõtteid, mis väljastavad ka laenu summas 1300 eurot, võtke aega ja tutvuge nende pakkumistega lähemalt.

1300 euroselaenu võtmist pöörake tähelepanu järgmisele:

  • Enne kui hakkate ükskõik millist laenu üldse taotlema, mõelge põhjalikumalt järele, kas te seda laenu vajate ning kas vajaminev laenusumma peab olema nii suur. Samuti võrrelge pakkumisi ning hankige rohkem infot laenu tagasimakse pikkuse ja kuumaksu kohta. Lühem tagasimaksmise tähtaeg võib tunduda madala intressi tõttu ahvatlev, kuid hiljem peate olema võimeline seda ka maksma. Kui te pole kindel, et laenumakse sellises summas on õigustatud jagage see pikema tagasimakseperioodi peale ära, nii kannatab teie senine elukvaliteet kõige vähem ning te ei saa arugi, kui laen on juba tagasi makstud.
  • Kui võtate laenu pikemaks perioodiks, siis uurige ka maksepuhkuse võimaluste kohta. Isegi siis, kui arvate, et teil ei teki laenu tagasimaksmisega probleeme, võib sellisest võimalusest teadlik olemine teil hiljem paljudest probleemidest säästa.
  • Kindlasti tutvuge laenu võtmisega kaasnevate lisakulutustega. Olenevalt laenu tüübist: kiirlaen, smslaen, tagatatisega laen, tarbimislaen, väikelaen – igal neist on oma haldustasud, mis määravad laenu Hea laen on odav laen, sellepärast tuleks valida võimalikult madalate lisakuludega laen.

 

Kas 1300 euro laenamine on mõistlik?

Laenu suurus oleneb paljuski sellest, millised on teie vajadused. 1300 euro suurust summat peetakse keskmise suurusega laenuks, millega saate osta nii vajaminevat kodutehnikat, kui minna reisile.

Tulenevalt võetava laenu summast oleneb ka selle tagasimakseperiood, mis 1300 euro puhul on tavalisest kiirlaenust pikem. Laenu tagasimakseid ei tasuks liiga suureks ajada, peate olema veendunud, et laenu tagasimaksed on sellised, millega hakkama saate. Ärge võtke laenu kergekäeliselt või lihtsalt pidutsemiseks, sest iga laen on kohustus.

Edukalt laenu võtmiseks tutvuge võimalikult paljude laenupakkumistega ja võrrelge nende tingimusi omavahel, sest ainult nii saate odava laenu teile sobivatel tingimustel. Laenu vormistamisel lugege läbi laenuleping ja veenduge, et saate kõigest õigesti aru, vajadusel ärge kartke nõu küsida.

Loe ka neid kasulikke artikleid

Laen 1400 eurot Enne kui võtate 1400 eurot laenu lugege meie nõuandeid.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); 1400 euro laenamine on üpriski laialt levinud. Sellises summas saab võtta kiirlaenu, väikelaenu, smslaenu, tarbimislaenu või näiteks otsustada krediidikonto kasuks.Kiirlaenu ...
Laen 800 eurot Võttes 800 euro suuruse laenu peate arvestama tõsiasjaga, et see on paljude inimeste igakuine sissetulek, mis teeb laenust üsna suure summa. Kõige kiiremini ja mugavamalt saate 800 euro suuruse laenu kätte võttes kiirlaenu.include('wp-content/themes/Centum/table2.php');Laen summas 800 euro...
Laen 5000 eurot Üldiselt on 5000 eurot suurim laen, mida ilma tagatiseta väljastatakse. Ilma tagatiseta laenu pakuvad enamik laenufirmasid, kui nii suure summa laenamiseks tuleb kindlasti mitmeid tingimusi täita. Selleks, et teil oleks laenu kohta kõige põhjalikum info soovitame tingimusi uurida laenu andva ettevõt...
Laen 4000 eurot Mida teha siis, kui soovite võtta suuremat laenu? Millega peaksite arvestama 4000 euro laenamisel? Lugege edasi ja saate palju asjakohast infot 4000 euro laenamiseks.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); Kuna 4000 eurot ei ole väga levinud laen on siiski tegu summaga, mi...
Tag: , , , , , ,