Kui soovite võtta 300 euro suurust laenu, siis olete info saamiseks kindlasti õigesse kohta tulnud. Lugege edasi, et saada teada kogu vajalik info 300 euro laenamiseks.

LaenuandjaLaenusummaLaenuperioodIntress kuusTaotle
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus »
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus »
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. 3,85% esita taotlus »
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus »
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus »
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus »
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus »

 

Kõige levinum kiirlaen, mida võetakse on 300 eurot. See tähendab, et sellise laenu võtmiseks on saadaval kõige rohkem erinevaid võimalusi.

Üldiselt võetakse sellist smslaenu või kiirlaenu äkiliste kulutuste katmiseks, vajadusest koju uus kodumasin soetada või auto hooldamiseks.

Sellise laenu plussiks on paindlik tagasimaksmine, suhteliselt madalad intressid ja pikk laenuperiood. Lisaks pole 300 euro suurune laen majanduslikult koormav ja laenajale kallis. Kui vajate kiiret rahalist abi, siis 300 eurot peaks selleks täiesti piisav olema.

Kuna 300 euro suurust laenu pakuvad paljud laenufirmad, uurige nende kodulehekülgedelt lähemalt, milliseid tingimusi nad pakuvad. Paljud kiirlaenu andvad firmad pakuvad oma uutele klientidele soodustusi, näiteks intressivaba laen või laen 1 euro eest, mis tähendab, et maksate laenusummale ainult ühe euro lisaks.

Millega peaksite arvestama 300 euro laenamisel?

  • Kui teil on võimalus valige intressivaba laen, sest nii ei tuleb teil tagastada ainult laenusumma. Selliseid pakkumisi pole palju, kuid uutele klientidele, kes soovivad laenu võtta leidub kindlasti rohkem kui üks.
  • Ärge võtke nii väikest laenu pikema tähtajaga kui paar kuud, sest nii säilitate madalad laenu Üldine reegel on, et mida pikemaks tähtajaks laenu võtate, seda kallimaks see teile lõpuks osutub. Siiski arvestage laenu pikkuse üle otsustades oma võimalustega, kindlasti on oluline ka netopalk.
  • Isegi kui teie laen on intressivaba võib see teile siiski pikema tähtaja korral üsna palju maksma minna. Laen muutub kalliks tänu haldustasudele ja lepingutasule, sellepärast tuleks enne laenu võtmist kindlasti veenduda selles, millised kulutused laenu sõlmimisega kaasnevad.

Miks laenata 300 eurot?

Laenu võtmise põhjused on inimestel isiklikud, kuid see fakt, et 300 euro suurune kiirlaen on kõige laiemalt tarbitav laen räägib enda eest. Tavaliselt võetakse sellist laenu, sest see on väike, soodne ning sellega saab nii mõndagi ära teha. Samuti on selline kiirlaen hea võimalus lahendada ootamatuid rahaprobleeme, mille tekkimist te enne näha ei osanud.

Tõde on, et nii mõnedki inimesed peavad 300 eurot väikeseks laenuks ja seetõttu võib tekkida kiusatus sellist laenu kergekäeliselt võtta, kuid ärge siiski tehke seda. Iga laen on kohustus ja tagasi peate seda maksma ise, olenemata põhjusest, miks laenu võtsite. Seega tasuks ka enne kiirlaenu võtmist pikemalt järele mõelda, kas te seda laenu ikka vajate.

Loe ka neid kasulikke artikleid

Laen 1400 eurot Enne kui võtate 1400 eurot laenu lugege meie nõuandeid.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); 1400 euro laenamine on üpriski laialt levinud. Sellises summas saab võtta kiirlaenu, väikelaenu, smslaenu, tarbimislaenu või näiteks otsustada krediidikonto kasuks.Kiirlaenu ...
Laen 1300 eurot Selleks, et võtta 1300 eurot laenu on kõige mõistlikum olemasolevaid laenupakkumisi võrrelda.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); Kui teil esineb ootamatuid kulutusi, kas puruneb auto või mõni hädavajalik kodumasin, siis on laen 1300 eurot tavaliselt piisav nende murede...
Laen 900 eurot Kuigi 900 euro suurune laen on üsna suur laen on ka seda võimalik paindlikel tingimustel võtta. Selleks tuleb teha pisut uurimistööd ja võrrelda omavahel konkureerivate laenufirmade pakkumistega.include('wp-content/themes/Centum/table2.php');900 eurot on piisav laen, millegi ära tegemiseks...
Laen 800 eurot Võttes 800 euro suuruse laenu peate arvestama tõsiasjaga, et see on paljude inimeste igakuine sissetulek, mis teeb laenust üsna suure summa. Kõige kiiremini ja mugavamalt saate 800 euro suuruse laenu kätte võttes kiirlaenu.include('wp-content/themes/Centum/table2.php');Laen summas 800 euro...
Tag: , , , , ,