MoneyZen asutajateks on pangandussektoris pikalt töötanud inimesed, kes 2014 aastal otsustasid luua uue laenufirma, mis on viimastel aastatel järjest enam arenenud. Oma visioonina toovad nad välja soovi olla klientide poolt kõige enam eelistatud laenu pakkuv ettevõte.

Nimetus MoneyZen koosneb tegelikult kahest sõnast: esmalt sõnast money, mis tähendab raha ja siis sõna Zen, mis sümboliseerib rahu või siis rahulolu. Ettevõte soovib laenu andes olla kliendile orienteeritud ning pakkuda ausat ja läbipaistvat laenu kõigile soovijatele, kes nõudmistele vastavad. MoneyZen puhul on samuti tegemist ühisrahastusega ehk inimeselt inimesele laenu andmisega. Sarnase laenu pakkuva ettevõttena võiks MoneyZen`i seostada Omarahaga.

Esita taotlus

MoneyZen`i mõistlikud laenud

Moneyzen hakkab laenu väljastama isikutele alates 18. eluaastast. Minimaalne igakuine netopalk laenu saamiseks peab olema 450 eurot. Kui soovite ilma tagatiseta laenu, siis 50010 000 eurot on täiesti reaalne summa laenu saada. Juhu, kui olete minevikus võtnud mõne kalli kiirlaenu, mida te pole tagasi suutnud maksta, saate MoneyZen abil ka selle refinantseerimiseks.

Selleks, et laenu taotleda ja saada pole ilmtingimata vaja kodust lahkuda. Laenu saamiseks on vaja täita avaldus, edastada ettevõttele oma konto väljavõte ning koopia isikut tõestavast dokumendist. Kui teie laenutaotlus rahuldatakse, saadetakse teile laenu saamiseks leping, mis tuleb allkirjastada.

Peale laenulepingu allkirjastamist, kantakse laen teie virtuaalkontole, kust saate selle ise oma arveldusarvele edasi kanda. Laenu tagastamine toimub samuti ainult läbi virtuaalkonto.

Näiteks juhul, kui võtate laenu 6000 eurot on sellel fikseeritud intress 13% ning igakuiseks osamakseks kujuneb 148,52 eurot, KKM on kõigest 20,07%, mis on iseenesest väga soodne. Kõik kokku tuleb teil koos intressidega laenu tagasi maksta 9116,11 eurot, millest 720 eurot on intress. Üheks miinuseks MoneyZen kohta võib mainida üsna suurt lepingutasu, mis sellise laenu puhul on 180 eurot.

Esita taotlus

Kontaktid

Moneyzen OÜ

Tartu mnt. 84A M302 Tallinn
E-R 09:00 – 17:00
+372 58 855 553
info@moneyzen.eu

Laenuandja veebileht


Loe ka neid kasulikke artikleid

Kreditex Võrreldes mõne teise laenufirmaga on Kreditexi nimi paljudele üsna tundmatu, kuigi tegemist on väga hea mainega laenufirmaga, mis tegeleb seadusliku tegevusloa alusel.Kreditexi peamiseks tegevusvaldkonnaks on tagatisega laenude väljastamine. Seega eeldab sellest ettevõttest laenu võtmine alati tagat...
Ühisraha Ühisraha on tegelikult enam, kui laenu väljastav ettevõte, tegu on nimelt uudse ühisrahastusekeskkonnaga, mis kuulub tegelikult firmale Kreditex. Laenu on võimalik võtta kasutades ettevõtte veebilehte. Sobiva suurusega laenu saate endale valida ise. Lisaks ise laenu võtmisele on teil võimalus oma ra...
Omaraha Omaraha asutati 2011 aastal ning lühidalt öeldes on tegu pidevalt areneva laenusid väljastava ettevõttega. Lisaks laenu andmisele on Omaraha keskkonna abil võimalik ka ise raha välja laenata. Omaraha peamisteks laenuteenusteks on tagatiseta laenud ja tagatisega laenud.Omaraha puhul on laenu ...
Bondora Bondora on laenufirma, mille eesmärgiks on soodsatel tingimustel erinevate laenude väljastamine. Ettevõte asutati 2008 aastal ning on aastatega märkimisväärselt kasvanud.  Oma nime poolest võib Bondora inimestele tunduda, kui suhteliselt noor laenufirma, kuid tegelikult on neil 2014 aastal alates uu...
Tag: , , ,