Remondilaen

Tihtipeale tuleb kokku puutuda sellega, et planeerides korteris remonti, venitavad inimesed seda rahapuuduse tõttu mitme aasta peale. See kuu vahetame põrandakatet, järgmine aga aknaid jne. Ning selleks ajaks kui saavad valmis viimased tööd, põrandaid, mis said vahetatud juba paar aastat tagasi, võib hakata uuesti taastama. See on suletud ring. Kokkuvõttes ei too selline remont mingit rõõmu.

Remondilaen BigBank.ee

Remondilaen

On olemas laenud, mida väljastatakse just maja jaoks, uue mööbli ostmiseks või aia korrastamiseks. Taolise laenu saamiseks piisab vaid kui külastate veebilehte www.bigbank.ee, kus võib mitte ainult vormistada remondilaenu või laenu oma eluaseme heakorrastamiseks, vaid ka arvutada välja võimalikku intressimäära sõltuvalt summast ja laenuperioodi pikkusest. Aastane intressimäär on alates 9,9%, kusjuures kui te võtate laenu 5 aastaks, siis intressimäär on sõltumata summast 15,9% aastas.

Saades raha kätte saate te kiiresti lõpetada remonti, palgata häid spetsialiste, osta uut tehnikat, mööblit ning igakuiselt tagastada pangale samasugust summat, mida oli teil plaanis kulutada järk-järguliselt remondile. Ja arvestades sellega, et teenuste, ehitusmaterjalide ja olmetehnika hinnad iga aastaga vaid tõusevad, siis isegi intressimääraga võite te jääda plussi.

 

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni (Hinnanguid pole veel)
Laadin...