Laenud sularahas. Kes väljastab, tingimused.

Kui te olete saanud pangalt kinnitust, et teile on võimalik laenu väljastada, siis nüüd on vaja esitada panga töötajale vastavaid dokumente ning otsustada, mis kujul on mugavam raha kätte saada. Kas siis sularahas või ülekandega pangakontole.

Pangakaardil ei tohi rahalisi vahendeid arvestada ega hoida, kaardi rekvisiidid on omaette pangakontol olevate summade (kas deebet- või krediitkaardid) või füüsilisele isikule krediidiasutuse poolt väljastatud raha juhtkangiks. Seejuurest pangakontot ei avata.

Tänapäeval eksisteerib selline laenu saamise struktuur, et sularahavaba ülekande teenuseid saab osutada vaid krediidiasutus. Tuleb välja, et lepingu sõlmimine on sularahavaba ülekande puhul kohustuslikuks protseduuriks. Sellisel juhul võib raha kanda ainult pangas avatud arvelduskontole.

See on küllaltki keeruline protseduur ja seepärast on parem saada kiirlaenu sularahas. Seda väljastab praktiliselt iga pank ja muud finantsasutused. Minimaalse dokumentide paketiga ja ülimalt lühikese aja jooksul saate te rahalisi vahendeid otse kätte.

 

VÕRDLEN LAENUPAKKUMISI