Kui teil on vaja laenata suuremat summat nagu näiteks 2000 eurot, siis lugege meie nõuandeid ja saate rohkelt infot, millega sellise laenu võtmisel arvestada.

LaenuandjaLaenusummaLaenuperioodIntress aastasTaotle
TFBank.ee 500-10000€ 12-84 kuu alates 9.9% esita taotlus »
Bigbank.ee 500-15000€ 12-72 kuu alates 9,9% esita taotlus »
Cooppank.ee 300-15000€ 6-72 kuu alates 12.9% esita taotlus »
Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 12.5 % esita taotlus »
Inbank.ee 300-10000€ 6-72 kuu alates 12,9% esita taotlus »
Laen.ee 500-7500€ 3-60 kuu alates 20% esita taotlus »

 

Kuigi 2000 eurot on tavalisest suurem, kiirlaen leidub siiski rohkem kui mõni laenuettevõtte, mis sellises summas laenu annab. Samuti on teil võimalust nii suurt laenu võtta tarbimislaenuna, mille plussiks on madalam intress ning pikem tagasimakseperiood.

2000 eurot on piisavalt suur summa ning sellise laenu võtmiseks võiks olla kindel eesmärk, mida sellega teha, näiteks remont või investeerimine. Enne laenu võtmist peate arvestama asjaoluga, et kuna summa on tavalisest smslaenust suurem, siis on ka sellise laenu tagasimakseperiood tavalisest pisut pikem. Suurema laenu taotlemisel teadke, et tegu on pikaajalise kohustusega.

Enne lõpliku otsuse langetamist tutvuge kõigi sellist laenu pakkuvate ettevõtete võimalustega, seda on lihtne teha, sest neid ei ole väga palju. Samuti vaadake üle oma netopalk ja juba olemasolevad kohustused ning väljaminekud. Nii suure laenu võtmine eeldab netopalga ehk sissetuleku tõendamist pangaväljavõttega, sest laenufirma soovib olla kindel teie krediidivõimekuses.

Kui soovite võtta 2000 euro suurust laenu pöörake tähelepanu järgmisele:

  • Tänapäeval on igasuguse laenu võtmine inimesele äärmiselt lihtsaks tehtud, sellele vaatamata ei tohiks laenu kergekäeliselt võtta. Enne laenu vajaduse üle otsustamist, istuge hetkeks ja vaadake üle palju teil oma sissetulekust iga kuu kätte jääb. Kui olete endas kindel, et nii suure laenu võtmine on õigustatud ja taskukohane, veenduge, et teate kõiki laenu puudutavaid tingimusi, et hiljem ei tuleks mingeid üllatusi.
  • Esimesena tutvuge laenu intressidega. Kokkuhoiu mõttes on soodne laen tarbimislaen, sest selle intress on tunduvalt madalam, kui Lisaks on teil võimalus seda palju kauem tagasi maksta. Kuna 2000 euro suurune laen on pikaemaajaline laen, siis kindlasti uurige kas laenufirma pakub maksepuhkust. Tehke seda isegi siis, kui arvate, et laenu maksmisega probleeme ei teki, sest kunagi ei või ette teada, millel teie netopalk ootamatult väheneda võib ja siis on hea võimalus endale pisut maksepuhkust anda ja mõelda, mida edasi teha.
  • Ära laena pidutsemiseks, hasartmängude mängimiseks või väikeste kiirlaenude tagasimaksmiseks. Nii tõmbad ennast laenukeerisesse, mis lõpuks viib võlgade, maksehäirete või ehk isegi kohtuasjadeni. Ole vastutustundlik ning laena nii suur summa ainult siis, kui sul on tõepoolest seda vaja.

2000 euro tagasimaksmine

Nii suurt laenu ei tohiks kunagi võtta ilma mõjuva põhjuseta, eriti pidutsemiseks või niisama asjade ostmisest, sest selline laen on pikaajaline kohustus, mida maksate kaua. Laenuandja tingimustes võib olla kirjas, et nii suure laenu tagasimaksmise minimaalne tähtaeg on kuus kuud.

Kui teil peaks oma kiirlaenu või tarbimislaenu tagasi maksmisega probleeme tekkima, siis saate seda ka pikendada. Loomulikult on laenu pikendamine tasuline teenus, kuid see võib olla soodsam kui laenu osamakse tagastamine. Probleemide ilmnemisel ärge kartke teile laenu andnud firmaga lahenduse väljatöötamiseks ühendust võtta.

Loe ka neid kasulikke artikleid

Laen 5000 eurot Üldiselt on 5000 eurot suurim laen, mida ilma tagatiseta väljastatakse. Ilma tagatiseta laenu pakuvad enamik laenufirmasid, kui nii suure summa laenamiseks tuleb kindlasti mitmeid tingimusi täita. Selleks, et teil oleks laenu kohta kõige põhjalikum info soovitame tingimusi uurida laenu andva ettevõt...
Laen 3000 eurot 3000 euro suurust laenu peetakse juba suuremaks laenuks, sellepärast tasuks enne sellise laenu võtmist laenutingimustega põhjalikult tutvuda. Üldiselt on 3000 eurot kõige suurem kiirlaen, mida meil pakutakse ning selle saamiseks peavad olema täidetud mitmed laenu eeltingimused.include('wp-conte...
Laen 1500 eurot Kas soovite võtta 1500 euro suurust laenu? Siis olete info saamiseks tulnud täpselt õigesse kohta. Enne kui laenu võtate tutvuge lähemalt, kuidas seda kõige kasulikumalt teha.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); Mis puutub väikelaenu, siis 1500 eurot on üks kõige suurem...
Laen 1400 eurot Enne kui võtate 1400 eurot laenu lugege meie nõuandeid.include('wp-content/themes/Centum/table2.php'); 1400 euro laenamine on üpriski laialt levinud. Sellises summas saab võtta kiirlaenu, väikelaenu, smslaenu, tarbimislaenu või näiteks otsustada krediidikonto kasuks.Kiirlaenu ...
Tag: , ,