Krediidikonto

Suur laenuvõrdlus

Võrdle Eesti laenupakkumisi tasuta Leia soodsaimad laenud Taotle

Summa:
Tähtaeg:

KrediidikontoLaenutooteid on tänapäeval palju ja krediidikonto on neist üks kõige uuemaid, mis toimib sarnaselt krediitkaardile.

Põhimõtteliselt on krediidikonto virtuaalne rahakott, mille saamiseks tuleb laenu andvale ettevõttele avaldus teha. Seejärel avatakse teile krediidilimiit, mille ulatuses saate raha kasutada. Positiivne sellise niiöelda laenu puhul on see, et raha saate limiidi ulatuses liigutada täpselt nii palju ja siis, kui ise soovite.

Juhul kui te laenu ei vaja, siis võib see summa intressivabalt teie krediidikonto arvel seista, näiteks ootamatuteks väljaminekuteks või mõneks teiseks kulutuseks. Raha on teil krediidikonto pealtvõimalik kasutada ka osaliselt, siis on ka tagasimaksed väiksemad, kui kasutades korraga kogu krediidikonto summat.

Krediidikontosid avatakse kõige enam pangas, kuid selle leidub ka soodsatel tingimustel alternatiive, näiteks Credit24, mille maksimaalne krediidikonto limiit on 4000 eurot.

Credit24 Krediidikonto

KrediidikontoKrediidikonto – see on omamoodi virtuaalkaart. Kiiresti saada online laenu võib külastades veebilehte https://credit24.com. Registreerumine on tasuta ja teenus ise ei maksa ka midagi, seda olenemata sellest, kui palju te seda kasutate. Vormistades krediidikontot saate te võtta laenu kuni 4000 eurot. Mitte iga pank saab pakkuda sellist laenusummat. Kuid see ei tähenda, et te peate kohe kõik ära kulutama, te saate võtta raha, siis kui vaja. Selleks, et hakata kontot kasutama, peate te esitama taotlust kas mobiilrakenduse või kodulehe kaudu.

Hea on see, et laenu tagasimaksmine ei kesta mitmeid aastaid, mille jooksul peate te lõpmatuid intresse maksma. Iga kolme kuu tagant peate te tagastama kogu laenusummat ning juhul, kui rahavajadus tekib taas, saate te uuesti kontot kasutada. Kui te aga laenuraha ei kasuta, siis ei pea te ka mingeid intresse maksma. Lihtsalt teate, et teil on olemas see summa igaks juhuls.

Oluline pluss on see, et peale lepingu sõlmimist on teil võimalus kahe nädala jooksul seda üles öelda ja lihtsalt tagastada teile väljastatud summat ning mingeid teenustasusid te maksma ei pea.

 

CreditStar

 • CreditStar`i krediidikonto kannab nime laenukonto.
 • Omades laenukontot on raha kliendile kättesaadav ööpäevaringselt.
 • Krediidikonto taotluse saab esitada, kas internetis või sms-i teel.
 • Krediidikonto avaja peab olema vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik või omama alalist elamisluba.
 • Laenukonto on kasutatav nii osaliselt, kui täielikult, sellest tuleneb ka laenu tagasimakse kallidus.
 • Krediidikonto maksimaalne limiit on 3000 eurot

Ferratum

 • Ferratumi krediidikonto kannab nime laenulimiit, kuid on oma omadustelt sarnane mistahes teisele krediidikontole.
 • Maksimaalne krediidilimiit on 2000 eurot ning minimaalne laenu tagasimakse 15 eurot, mis on üks turu soodsamaid.
 • Krediidikonto on samuti kasutatav nii osaliselt, kui kogu krediidilimiidi ulatuses.
 • Krediidikonto laenu tagasimaksete üle otsustate teie ise.

Credit24

 • Credit24 pakub oma klientidele krediidikontot maksimaalse limiidiga 4000 eurot.
 • Laenu tagasimakse perioodi saate ise valida, maksimaalselt on see 36 kuud.
 • Krediidikonto tagasimaksegraafik on palju paindlikum, kui tavalise kiirlaenu
 • Intressi maksate ainult sellelt summalt, mille olete ära kasutanud.
 • Krediidikonto on ilma kuutasuta laenuteenus, mille maksepuhkus on samuti tasuta.

Krediidikontosid pakuvad internetis ka paljud teised laenufirmad, rohkema info saamiseks külastage nende kodulehti ja lugege ka juba laenu võtnud inimeste arvustusi.

Krediidikonto, mis on selle plussid ja miinused?

Krediidikonto, mis on selle plussid ja miinused?

 • Kõige suurem krediidikonto pluss võrreldes teiste laenutoodetega nagu näiteks kiirlaenud on tegevusvabadus, mis tähendab seda, et saate raha kasutada siis kui soovite ning ei pea seda põhjendama.
 • Lisaks sellele on krediidikonto paindlikum, näiteks saatetagasimakseperioodi ise valida.Laenu saate oma krediidikontolt võtta telefoni teel sõnumiga. Omades juba krediidikontot, puudub teil vajadus täita keerulisi laenutaotlusi.
 • Positiivne on veel see, et kui te oma krediidikontolt laenu ei võtta, siis te selle eest ka midagi maksma ei pea, samuti on maksepuhkus tasuta.

Miinusena võib välja tuua selle, et oma krediidikontolt raha võtmine maksab teile paar protsenti kogu krediidilimiidi summast, mis on kulutus, mida kiirlaenu võttes otseselt pole.

Enne krediidikonto kasutama hakkamist tutvuge kindlasti selle tingimustega. Toome lihtsa näite, kui teil on krediidikonto limiidiga 3000 eurot, siis on mõnedel sellist laenu pakkuvatel firmadel on lepingu sõlmimise tasu 4%, mis on 120 eurot. See on juba üsna kopsakas summa, mida laenu pealt maksta.

 

Kuigi sellise laenuteenuse nimi on krediidikonto, on see oma kulutuste poolest üsna sarnane kiirlaenuga, erinevus seisneb vaid selles, et kiirlaenu peaks taotlema mitu korda, krediidikontot saab kasutada limiidi ulatuses aga korduvalt, seni kuni sellel raha peal on.

Seega tasuks ka enne krediidikonto avamist järele mõelda, kas ja milleks te seda vajate.

 

Sisukord

FerratumBank laen

[ratings]