SMS laenud

SMS laenud

Tänapäeval laialt levinud sms laen on üks kiirlaenu liike. Selle tunnusteks on lühike tagasimaksete periood: alates 15 päevast kuni keskmiselt aastani, väiksed kuni keskmise suurusega laenusummad: 50- 1000 euroni ning tavalisest laenust pisut kõrgemad intressid.

Teistest laenudest on sms laen erinev selle poolest, et ei nõua tagatise ega käendajate olemasolu. Laenu saamise protsess on üsna lihtne, mõned ettevõtted võimaldavad võtta sms laenu isegi kodust lahkumata, see tähendab, et isikutuvastuse saate teostada oma kodus, kasutades ID-kaarti ja interneti. Siiski on selleks vaja ID-kaardi lugejat ja toimivaid koode.

Tihti on sms laen ka lepingutasuvaba ning uute klientide meelitamiseks pakuvad ettevõtted sellist laenu esimesel korral ka ilma intressita või siis madalate tasudega, näiteks laenutasuga 1 euro.

SMS laenu pakkuvad ettevõtted:

Ferratum

 • sms laen alates 50- 300 eurot;
 • uutele klientidele laenu võtmisel lepingutasu vaid 1 euro;
 • laenu saab võtta ka sularahas;
 • saab taotleda laenulimiiti;
 • võimalik end identifitseerida ID-kaardiga või lähimas postkontoris.
 • laenu saab võtta ka sms-ga.

Esitage taotlus

CreditStar

 • tasuta personaalne laenukonto;
 • laenu saab taotleda iga päev;
 • laenu tagasimakseid saab pikendada 15 või 30 päeva;
 • võimalik avada krediidikonto;
 • kiirlaenu saab tagasi maksta ennetähtaegselt ja nii raha säästa;

Esitage taotlus

SMS-money

 • pakub ka krediidikonto teenust, millega kaasneb eelisjärjekorras teenindamine;
 • kiirlaen summas 100- 1000 eurot;
 • tagasimaksed kuni 3 aastat;
 • palju soodustusi ja head laenu võtmise tingimused;
 • võimalus võtta ka lisalaenu;
 • kiirlaen alates 18 eluaastast.

Esitage taotlus

Ekspressraha

 • esindused nii Tartus kui Tallinnas;
 • uuele kliendile esimene smslaen alates 300 eurost;
 • nimetavad oma smslaenu ekspresslaenuks;
 • smslaenu summad alates 50-900 euroni.
 • isikutuvastus toimub ettevõtte kontoris või postkontoris.

Esitage taotlus

 

Miks laenusid meie kodulehel omavahel võrrelda?SMS laenu andvaid ettevõtteid on tegelikult palju rohkemgi, need leiate kui kirjutate Google otsingumootorisse sms laen, samuti leiate nii veel mitmeid teisigi veebilehti, kus kiirlaenusid omavahel võrreldakse.

Kokku on Eestis seaduslikke sms laenu andvaid ettevõtteid 30 ringi. Valiku tegemisel vaadake kindlasti, et ettevõttel oleks vastav tegevusluba.

Kuigi kiusatus kiirelt otsustada võib olla suur ja laenu on vaja kohe, siiski võtke aega erinevate pakkumistega tutvumiseks, sest ainult nii leiate sms laenu, mis sobib teile ideaalselt ning on kõige paremate tingimustega.

Miks laenusid meie kodulehel omavahel võrrelda?

 • Võibolla olete näinud erinevate laenupakkujate reklaame, kuid teile ei tule täpselt meelde nende reklaamis tutvustatud tingimused, meie veebilehelt leiate rohkem infot enamike Eestis tegutsevate kiirlaenu andvate laenufirmade kohta.
 • Korraga mitme laenu analüüsimine võib olla keeruline, eriti kui turul on nii palju ettevõtteid, mis smslaenu väljastavad. Nende veebilehtede samaaegne avamine ja võrdlemine võtab palju kauem aega, kui meie veebilehel ringi vaatamine ja info kogumine.

Selleks, et võetavas laenus kindel olla tuleb siiski ka firma enda kodulehte külastada ning tingimused üle vaadata. Kuna kiirlaen on pidevas muutumises, siis ei vastuta me täielikult oma veebilehe andmete eest, kuigi püüame seda pidevalt uue sms laenu infoga täiendada.

Enne, kui kiirustate laenu võtma tutvuge kindlasti kõigi kiirlaenu andva ettevõtte tingimustega ning lugege läbi ka kogu info, mis on väikses kirjas. Nii tegutsedes säästate end paljudest sms laenu võtmisega kaasneda võivatest probleemidest.

Sms laen sõnumiga

Sms laen sõnumigaSms laen ehk teisisõnu kiirlaen on oma olemuselt kiireks lahenduseks paljudele esineda võivatele probleemidele, sellepärast on püsiklientidel sms laenu võivalik taotleda ka sms teel. Enamik ettevõtteid, mis selliseid võimalusi pakub, on need loonud oma püsiklientuurile. Esimesel korral võib sms laenu võtmine sisaldada ka isikutuvastust ettevõtte kontoris või lähimas postkontoris.

Iseenesest on sms-ga laenu võtmine äärmiselt mugav ning võimaldab seda teha olenemata teie asukohast, sest mobiiltelefon on olemas enamusel inimestest. Lisaks laekub sms laen püsiklientidele palju kiiremini, sest enam pole vaja oma isikut tuvastada ja kui olete oma eelnevad laenud edukalt tagasi maksnud, olete ära teeninud ka laenu andva ettevõtte usalduse.

Juhised, kuidas sms laenu sms-ga võtta leiate iga sellist teenust pakkuva ettevõtte veebilehelt ning need varieeruvad olenevalt firmast.

SMS laenu võtmise põhjused

SMS laenu võtmise põhjused

Enamasti võetakse sms laenu kiireloomuliste olukordade lahendamiseks. Näiteks ootamatud olukorrad: külmkapp läks katki aga palgapäeva pole veel olnud. Selge on see, et ilma külmkapita on isegi paar päeva raske elada, siis tuleb appi kiirlaen.

Paljud kiirlaenu andvad ettevõtted ei küsigi põhjust, miks te laenu võtta soovite. Sellele vaatamata tasuks laenu võttes olla vastutustundlik ega võtta seda lihtsalt pidutsemiseks või raiskamiseks.

Olenemata liigist on laen endiselt kohustus, mille korralikult tasumist teilt oodatakse.

Põhjused milleks smslaenu võetakse olenevad pigem inimesest, kes sellist laenu võtab.

Kiirlaenu võetakse ka tehnika soetamiseks, reisimiseks või näiteks oma firma asutamiseks – valikuid on palju.

Millega peaks smslaenu puhul arvestama?

Sms laen on lühikese tagasimakseperioodiga laen, millel on tarbimislaenust, väikelaenust ja kinnisvara tagatisel laenust kõrgemad intressid. Mida lühemaks tähtajaks laenu võtate, seda soodsam see teise tuleb. Mõned smslaenu väljastavad ettevõtted pakuvad ka võimalust laen ennetähtaegselt tagastada ning nii raha säästa.

Võttes smslaenu saate laenata ka väiksemaid rahasummasid. Miinimum, mida laenata saab on 50 eurot. See on hea võimalus, kui juhtub, et teie palk jääb hiljaks või selle maksmine jääb nädalavahetusele, kuid teil on raha otsas.

Millega peaks smslaenu puhul arvestama?

Laenu tagasimaksete maksimaalne pikkus on aasta. See võimaldab võtta väikest laenu ja vajadusel seda laenu pikemalt tagasi maksta.

Hea valik, kui kardate oma majanduslike võimete pärast või olete ettenägelik ning teate, et ka kõige kindlamal töökohal võib netopalk ette hoiatamata väheneda.

Kiirlaenu pakkuvatel ettevõtetel on uutele klientidele palju soodustusi, näiteks intressivaba laenamine või lepingutasu puudumine.

Püsiklientidele pakutakse aga uue laenu mugavamat võtmist kõigest sms-i teel.

Miks eelistada smslaenu?

SMS-laen on hea võimalus, kui vajate raha kiiresti, ootamatute kulude katmiseks. Samuti on sellist laenu lihtne taotleda ning selleks pole isegi kodust vaja lahkuda.

Kiirlaenu on üldiselt mõttekas võtta siis, kui te ei vaja suurt laenu, kui teile on oluline, et saaksite selle kätte nii kiiresti kui võimalik.

Miks eelistada smslaenu?Smslaenusaab taotleda ööpäevaringselt ning kui teie dokumendid on korras laekub see arveldusarvele kõigest minutitega. Siiski tuleb arvestada, et teenindajad päris ööpäevaringselt seda laenu ei väljasta ja teha kiirlaenu võtmiseks vajalik avaldus ära nädala sees ning tööajal.

Traditsioonilist smslaenu nagu see oli varem, enam pole.

Laenu taotlemiseks tuleb avada eelnevalt laenulimiit, mis uutel klientidel on esimese laenu puhul kindlasti väiksem.

Kui te ei soovi ilmtingimata laenu võtta, vaid kindlustada seda, et vajadusel teil oleks koht kust raha laenata, avage krediidikonto. See on sarnane krediitkaardiga, kust saate vajadusel laenu võtta. Kui te krediidikontolt raha ei laena, siis lisakulutused sellele puuduvad.

Sms laenu pikendamine

Sms laenu pikendamineNii nagu teiste laenuliikide puhul on ka smslaenu puhul võimalik laenu tagasimakseid edasi lükata. Selleks tuleb täita vastav avaldus, paljud laenufirmad võimaldavad seda teha interneti teel.

Laenu pikendamine on tasuline teenus ja see lükkab edasi teie laenu põhiosa tagasimaksmise kuupäeva. Üldiselt maksab laenu pikendamine keskmiselt mõnikümmend eurot, seega tasub enne toimingu ettevõtmist mõelda, kas tasuda laenu osamakse või seda pikendada.

Vaatamata sellele, kas teil kunagi üldse on vaja laenu tagasimakse tähtaega pikendada on siiski hea teada, et vajadusel te saate seda teha.

See võimaldab oma rahaasju paremini planeerida ning olla valmis ka ettenägematuteks olukordadeks nagu vähenenud netopalk.Samuti saate nii probleeme ennetada, kui teil peaks tekkima makseraskusi.

Sms laenu tingimused

Sms laenu tingimusedSms laenu tingimused on üsna sarnased teistele laenudele. Laenu võtmiseks peab inimesed olema stabiilne igakuine netopalk, tal ei tohi olla eelnevaid võlgnevusi ega maksehäireid. Laenu saamiseks tuleb ära täita avaldus ning laenufirma vastust ootama jääda. Kui teil maksehäireid pole ning dokumendid on korras, saate laenu kätte üsna kiiresti.

Sms laenu võtmine eeldab, et inimene on vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik või omab siin alalist elamisluba. Kindlasti tuleb arvestada ka võimalusega, et kiirlaenu andev ettevõte soovib näha teie konto väljavõtet, et olla kindel teie maksevõimes, samuti kontrollitakse maksehäirete registrist teie tausta.

Vaatamata mitmetele teostavatele toimingutele on smslaen võimalik kätte saada minutitega. Siiski tuleks selle võtmise vajadus eelnevalt põhjalikult läbi mõelda, seda nii suuremate kui väiksemate summade laenamisel.

Suure summa laenamisel peate teadma, kas suudate seda tagasi maksta.  Väiksema laenu võtmisel, näiteks 50 euro laenamisel tasuks mõelda, kas üldse on vaja laenu võtta. Võibolla saab teid aidata mõni sõber või pereliige.

Laenake mõistlikul!

FerratumBank laen

[ratings]