SMS laenud

smslaenud

SMS laenud. Mis see on ja kuidas töötab

Veel kakskümmend aastat tagasi oli võimatu endale kujutada, et võib liikuda mööda tänavat ja rääkida telefoniga. Tänapäeval võib aga väikese aparaadi abil, mis vabalt mahub ära püksitasku, mitte ainult helistada kõikidesse maailma riikidesse, vaid ka tellida koju pizzat, tasuda kommunaalmakseid, saata sõbrale pilte ning isegi saada finantslaenu. Peab vaid saatma laenuandjale oma numbrilt SMS-sõnumi ning ootama vastust edaspidiste juhenditega. Ärge mõelge, et kõik on nii lihne. Saatsite SMS-sõnumi, saite palju raha ja vahetasite telefoninumbrit.

Selline variat on väga mugav kaubalaenu vormistamisel. See tähendab, et te valite poes kaupa, saadate SMS-sõnumi, saate kinnitust ja teatate ona passi andmeid, näitate SMS-i poemüüjale. Kaupa te olete võtnud, kuid seejuures otseselt raha kätte pole saanud. Laenu väljamaksmine – standardse skeemi järgi.

Kui te aga soovite saada raha kätte, siis ainsast SMS-sõnumist ei piisa. Selleks peab läbima kehtestatud registreerimise protseduuri kas veebilehel või vahetult pangakontoris. Peale seda kannab laenuandja laenusummat teie pangakontole.

Antud teenusel on nii plusse kui ka miinuseid.

SMSlaenu plussid: skeem on lihtsustatud ja kiirendatud, pole vaja tõendeid palga, perekonna koosseisu jm kohta. Näiteks on külmkapp katki läinud, raha uue ostmiseks pole kuskilt võtta, kuid ilma selleta ei ole kuidagi võimalik ära elada. Smskiirlaenuga saate te aga juba paari tunni möödudes uue seadme õnnelikuks omanikuks.

Miinused: smslaen on väga kallis. Antud asjaolu on seotud selega, et laenuandja saab mitte ainult intressi, vaid ka kindlustab ennast laenu mittetagastamise riski eest. Sest see on oma olemuselt usaldusel põhinev laen. Laenu andmise tähtaeg on piisavalt väike ning raha tuleb tagastada kiiresti.

 

Kõik kiirlaenupakkumised

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt75999/domeenid/www.sinulaen.ee/htdocs/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.widgets.php on line 869

Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /data03/virt75999/domeenid/www.sinulaen.ee/htdocs/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.widgets.php on line 873

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data03/virt75999/domeenid/www.sinulaen.ee/htdocs/wp-content/plugins/extended-categories-widget/4.2/class/avh-ec.widgets.php on line 873