Remondilaen

RemondilaenTeile tundub, et kodu on pisut räämas ja vajaks uuendamist, kuid teil pole selleks piisavalt raha või soovite teha hoopis suuremaid uuendusi, kuid taha jääb pisut puudu, siis tuleb teile appi remondilaen, mis on mõeldud just selliste olukordade lahendamiseks.

Juba nimest võib tuletada, et remondilaen on loodud remondi tegemiseks või siis teisisõnu finantseerimiseks. Selline laen võib paljudele kõrvadele imelikult kostuda, sest oleme harjunud nägema kiirlaenu ja sms laenu reklaami, kuid remondilaenust just palju ei räägita. Selle põhjuseks võib pidada laia valikut laenutooteid, mille abi saate samuti oma kodu remontida. Paljud võtavad oma kodu tuunimiseks näiteks tarbimislaenu.

Mis on remondilaen?

Mis on remondilaen?Remondilaen on üldiselt ilma tagatiseta laen, mille võtmise eesmärgiks on katta remondiga seonduvad kulutused. Siinkohal pole oluline, kas tegu on suurema remondiga või uue kodu sisekujundusega, remondilaen on selleks täpselt sobiv.

Oma tingimuste poolest on remondilaen tarbimislaenule väga sarnane, kuid remondilaenu võetakse tavaliselt suuremas summas, kui 300-500 eurot, kuigi leidub ka nii väikeseid laenusummasid. Keegi ei saa keelata väikse remondilaenu võtmist. Maksimaalne remondilaen ulatub 15 000 euroni ning sellega on oma kodus juba pisut võimalik ära teha.

Kõige huvitavamaks remondilaenuks võib pidada Krediidipanga sihtlaenu remondilaenu, mis on välja töötatud konkreetsema remondi jaoks. Kui teie jaoks pole oluline, et laen kannaks nime remondilaen, siis võite taotleda ka väikelaenu või väiksemate tööde puhul kiirlaenu või smslaenu, viimased on muidugi kallimad laenud.

Remondilaenu pakuvad:

Inbank

 • Inbank`ilaen ei kanna otseselt nime remondilaen, kuid ettevõte võimaldab laenata kuni 10 000 eurot väikelaenu ning kasutada seda remondi tegemiseks.
 • Sellise väikelaenu maksimaalne tagasimakseperiood on 72 kuud, mis võimaldab laenu suhteliselt mõistliku kuumaksega tasuda. Soovi korral saate laenu tagasi maksta ka enne selle tähtaega.
 • Laenu saamiseks on vajalik mobiili Id või ID-kaardi ja selle lugeja olemasolu, siis saate remondilaenu võtta ilma kodust lahkumata.
 • Inbank`i eeliseks on äärmiselt kiire vastamisaeg, soodsad tingimused laenu võtmisel ehk hea intressimäär. Kõigele lisaks pole 10 000 euro suuruse remondilaenu võtmiseks tagatist vaja.

 

Bigbank

Remondilaen

On olemas laenud, mida väljastatakse just maja jaoks, uue mööbli ostmiseks või aia korrastamiseks. Taolise laenu saamiseks piisab vaid kui külastate veebilehte www.bigbank.ee, kus võib mitte ainult vormistada remondilaenu või laenu oma eluaseme heakorrastamiseks, vaid ka arvutada välja võimalikku intressimäära sõltuvalt summast ja laenuperioodi pikkusest. Aastane intressimäär on alates 9,9%, kusjuures kui te võtate laenu 5 aastaks, siis intressimäär on sõltumata summast 15,9% aastas.

Saades raha kätte saate te kiiresti lõpetada remonti, palgata häid spetsialiste, osta uut tehnikat, mööblit ning igakuiselt tagastada pangale samasugust summat, mida oli teil plaanis kulutada järk-järguliselt remondile. Ja arvestades sellega, et teenuste, ehitusmaterjalide ja olmetehnika hinnad iga aastaga vaid tõusevad, siis isegi intressimääraga võite te jääda plussi.

 • Bigbank`iremondilaenu maksimaalne summa on 15 000 eurot ning tagastamise tähtaeg kuni 72 kuud. Võrreldes teiste laenudega on remondilaen soodne, selle aastane intressimäär on 9,9% aastas.
 • Remondilaenuga on isegi võimalik soetada sisustust või korrastada oma aeda.
 • Minimaalne netopalk remondilaenu võtmiseks peab olema 300 eurot ning laenu taotlemiseks peab isik olema vähemalt 20-aastane.
 • Kuna remondilaenu summad on suuremad kui kiirlaenu omad on kindel, et teil on vajalik esitada konto väljavõte.
 • Võttes laenu saate lepingu allkirjastada oma kodust lahkumata kasutades selleks mobiili ID või ID-kaarti, samuti on lepingut võimalik allkirjastada pangakontoris.

 

LHV remondilaen

 • LHV remondilaen on Bigbank`i omale oma tingimuste poolest üsna sarnane. Laenu intress algab samuti 9,9% aastas ning maksimaalne remondilaen on 15 000 eurot, mida saab tagasi maksta kuni kuus aastat.
 • Positiivne on asjaolu, et te ei pea LHV pangast remondilaenu võtmiseks nende pangakontot omama.
 • Ennetähtaegne remondilaenu tagastamine on teie jaoks tasuta, see tähendab, et te ei maksa intressi.
 • Oma laenu saate muuta turvalisemaks hankides laenukindlustuse. LHV on ainuke pank, mis sellist võimalust koostöös IF kindlustusega pakub.

Remondilaenu võtmise tingimused

Nagu juba eelpool mainitud on pankade remondilaenu tingimused suhteliselt sarnased ning otsuse tegemisel mängivad pigem rolli täiendavad laenule pakutavad teenused nagu näiteks laenu kindlustamise võimalus või puhtalt asjaolu, et kui tasute laenu ennetähtaegsel ei tule teil sellel intressi maksta.

Hämmastav on asjaolu, et remondilaenuga saate osta ka sisustust ja oma aeda ümber kujundada, seega on võimalusi, kuidas saaksite oma remondilaenu enda kasuks tööle panna päris mitmeid.

Remondilaenu võtmise tingimused

 • Remondilaen on suhteliselt mõistlike tingimustega laen. Sellise laenu võtmine eeldab minimaalselt 300 euro suuruse netopalga igakuist laekumist. Vaatamata sellele, et sellise laenu summad on üsna suured, ei nõuta 15 000 euro laenamisel tagatise olemasolu.
 • Enamik remondilaenu pakkujaid eeldab, et selle taotleja on vähemalt 20-aastane Eesti Vabariigi kodanik või omab alalist elamisluba. Antava laenu summa määrab otseselt inimese netopalk, samuti kujuneb see vastavalt teie vajadustele.
 • Enne kui hakkate remondilaenu võtma, vaadake oma kodu kriitilise pilguga üle, et mida ja miks teha soovite, samuti oleks mõistlik omada kalkulatsiooni tehtavate tööde maksumusest, sest kui võtate konkreetse eesmärgiga remondilaenu, siis seda küsitakse teilt kindlasti.
 • Võtke laenu nii palju kui vajate, mitte nii palju kui teile antakse, sest mitmed remondilaenu andvad firmad võivad paluda ka remondi maksumuse kinnitust. Seda ei pruugi juhtuda, kuid kui võtate suurema laenu, kui vajate ja hiljem seda tõestama peate läheb raskeks. Laenulepingu tingimuste rikkumisel võidakse teilt kogu remondilaen korraga sissenõuda.
 • Võimaluse korral eelistage remondilaenu kiirlaenule, sest viimane on tunduvalt kallim laen, millega remonti teha. Uue sisustuse ostmiseks ei ole vaja ilmtingimata laenu võtta, seda saab teha ka järelmaksuga, mille summad tänapäeval samuti tuhandetesse ulatuvad.
 • Remondilaenu tasub võtta, kui soovite oma kodus läbiviia vajalikke ning suuremaid töid, näiteks on vaja vahetada katus või asendada kulunud fassaad. Sellistes olukordades on remondilaen igati õigustatud ja võtate laenu oma elujärje parandamiseks – see loob hea tunde ka teile endale. Enne laenu võtmist kaaluge ja võrrelge erinevaid remondilaenu andvate ettevõtete pakkumisi, nii leiate kindlasti sellise, mis teile kõige paremini sobib ja saate endale soodsate tingimustega laenu.
 • Tihtipeale tuleb kokku puutuda sellega, et planeerides korteris remonti, venitavad inimesed seda rahapuuduse tõttu mitme aasta peale. See kuu vahetame põrandakatet, järgmine aga aknaid jne. Ning selleks ajaks kui saavad valmis viimased tööd, põrandaid, mis said vahetatud juba paar aastat tagasi, võib hakata uuesti taastama. See on suletud ring. Kokkuvõttes ei too selline remont mingit rõõmu.

 

Sisukord

FerratumBank laen

[ratings]