Reisilaen

Reisilaen

Kui olete reisihuviline ning armastate palme, või hoopis võõramaist kultuuri, kuid vahendeid napib, siis reisilaen on loodud just täpselt teie jaoks. Reisilaen, nagu nimest juba tuletada võib ongi loodud oma reisimise finantseerimiseks, ükskõik kuhu te siis ka ei unista minemisest.

Tänapäeva laenuturg on kirju ning sarnaseis tooteid on palju, reisilaen aga on konkreetne ning selle nimigi viitab otseselt sellele, millega on tegemist. Reisilaenule on mitmeid alternatiive ehk teisi laenusid, mida inimesed selle asemel kasutavad, näiteks tarbimislaen. Seda laenu on võimalik reisimiseks kasutada seetõttu, et tarbimislaenu võttes enamasti ei küsita milleks te seda laenu kasutate.

Siiski räägime reisilaenust lähemalt.

Mis on reisilaen?

Mis on reisilaen?Lihtsamalt öeldes on reisilaen tarbimislaen ja nende tingimused on sarnased. Näiteks mõlema laenu summad ulatuvad keskmiselt paari tuhandeni ning tagasimakse tähtajad kuni paari aastani. Nii reisilaen kui tarbimislaen on võimalik tasuda ennetähtaegselt.

Mõned ettevõtted paluvad reisilaenu tingimustel, et seda tuleb hakata tasuma alles hiljem, peale reisi. Selline võimalus annab teile piisavalt aega puhata ning laenu pärast liigselt mitte muretseda.

Kust reisilaenu võtta saab?

Ettevõtteid, mis väljastavad reisilaenu või reisimiseks ettenähtud tarbimislaenu on Eestis omajagu, seega laenu võtmisel valiku üle nuriseda pole põhjust. Reisilaenu asemel on võimalik taotleda ka tarbimislaenu. Kui taotlete sihtotstarbelist laenu ja teie käest küsitakse, milleks raha kasutate, kirjutage reisimiseks ning oletegi saanud reisilaenu.

Kui teil pole võimalik võtta konkreetselt reisilaenu on selle tarbimislaenuga asendamine kõige sarnasem ja parem variant reisile lisaraha saamiseks. Allpool on väljatoodud ka mõned ettevõtted, mis tegelevad konkreetselt reisilaenudega.

Reisile saate minna järgmiste reisilaenu väljastavate ettevõtete abiga:

BigBanki Reisilaen

Reisilaen

Kuid antud probleemile on olemas lahendus. Viimasel ajal on üha populaarsemaks muutunud reisilaen. Veebilehel www.bigbank.ee võib tutvuda taolise laenuliigi saamise võimalusega. Esitades taotlust antud kodulehel te võite saada laenusummat sularahas intressimääraga 9,9% aastas ning iseseisvalt tasuda oma puhkuse eest juba sihtriigis kohapeal, või saate ka sularaha saamata tasuda juba ette broneeritud hotelli, edasi-tagasi sõidu ja toitlustuse eest. Selleks on vaja lihtsalt pöörduda reisibüroosse, rääkida operaatoriga läbi kõik detailid, teekonda, saada arvet ning maksta seda kinni sularahata ülekandega.

Pikaajaline laen väikeste igakuiste tagasimaksetega annab kogu perele võimalust hästi puhata ja vaadata uusi riike. Väga mugav on see, et veebilehel on võimalik arvutada välja tagasimakse summat ja laenu intressimäära sõltuvalt laenusummast ja laenuperioodi pikkusest.

Pidage meeles, et mida väiksem on laenu tähtaeg, seda väiksem on ka teie poolt laenu kasutamise eest ülemakstav summa.

BigBanki laenufirmana pikalt tutvustama ei pea, tegu on Eestis juba pikalt tegutseva pangaga, mis pakub mitmeid erinevaid laenusid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, sealhulgas on esindatud ka reisilaen.

 • Reisilaenuintressid algavad 9%.
 • Laenu on võimalik tasuda osamaksetena.
 • Võetava reisilaenusummad algavad 500 ning ulatuvad kuni 15 000 euroni.
 • Selleks, et laenu taotleda peab inimesel olema netopalk vähemalt 300 eurot.
 • Laenu võtmine on tehtud väga mugavaks, lepingut saab allkirjastada nii ID-kaardi kui mobili ID-ga.Reisilaenu lepingutasu on 1,5% laenu summast. Kui allkirjastate lepingu kontoris on lepingutasu 2%, kuid mitte vähem kui 49 eurot.
 • Kena boonusena pakub BigBank ka 60-päevast rahuolugarantiid, mis tähendab, et kui te pole nende teenusega rahul on teil õigus 60 päeva jooksul laenust taganeda.

Liisi reisilaen

Liisi on enamasti tuntud kui erinevate liisingutega tegele ettevõte, kuid mingil tegevuse hetkel hakkasid nad pakkuma ka reisilaenu. Liisi muudab usaldusväärselt laenu ettevõtteks pikk kogemuse laenamise alal, samuti on firma klientide jaoks pidevalt nähtav ning arendab enda poolt pakutavaid teenuseid.

 • Liisi reisilaen on välja töötatud hotelli, paketireisi või lennupiletite eest tasumiseks.
 • Reisilaenu tagasimaksete üle saate otsustada ise, kas maksate seda juba enne reisi või hakkate laenu maksma peale reisil käimist.
 • Reisilaenu saab taotleda 18-aastane, püsiva igakuise netopalgaga Eesti kodanik või alalise elamisloaga isik.
 • Laenu taotlemiseks pöörduge kas reisibüroosse või Liisi veebilehele.

BestCredit reisilaen

 • Pakuvad samuti maksekoormuse hajutamise võimalust, ehk reisilaenu saab tagasi maksta kas enne või pärast reisi, nii nagu kliendile peaks mugavam olema.
 • Reisilaenu taotlemine on mugav ning vastuse saab kiiresti.
 • Võttes reisilaenu BestCredit`st saate tasuta kaasa reisitõrkekindlustuse.
 • Reisilaenu antakse summas 300 kuni 3000 eurot ning tagasimakseperioodid on 3,6, 9 ja 18 kuud.

Reisilaenu taotlemine, kellele ja millistel tingimustel?

Reisilaenu taotlemine, kellele ja millistel tingimustel?Üldiselt on reisilaen mõeldud kõigile, kes armastavad reisida, kuid kellel pole korraga nii palju raha välja käia. Samuti võimaldab selline laen minna pisut kallimale ja eksootilisemale reisile. Kuna reisilaen ei ole tagatisega laen, saab seda taotleda juba 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik. Laenu taotlemise eeliseks on püsiv igakuine netopalk.

Nagu võttes mistahes laenu ei tohi taotlejal olla maksehäireid ega võlgnevusi. Enamik reisilaenu andvatest ettevõtetest eeldab koos laenutaotluse saatmisega ka konto väljavõtte esitamist. Reisilaen katab reisimisega seonduvad kulutused nagu lennukipiletid, hotelli, paketireisi, jne.Põhiline reisilaenu erinevus seisneb selles, et reisilaen võidakse kanda nii teie või hoopis reisibüroo arvele. See laen on sihtotstarbeline ning seda võib kasutada ainult reisimiseks. Kui soovite laenu, millega saaksite reisile lisaraha kaasa võtta, võiksite mõelda tavalise tarbimislaenu taotlemisele.

Reisilaenu plussiks on asjaolu, et mitmed sellist laenu väljastavad ettevõtted pakuvad lisahüvesid, näiteks tasuta reisitõrke kindlustust või teisi hüvesid.

Reisilaen vs kiirlaen vs tarbimislaen

Reisilaen on mõeldud konkreetselt reisimiseks ning sellega seonduvate kulude katmiseks, kiirlaenu või tarbimislaenu saate võtta ka näiteks siis, kui soovite reisile pisut rohkem raha kaasa võtta. Reisilaen ja tarbimislaen on oma tingimuste poolest palju sarnasemad, kui kiirlaen. Lisaks on kiirlaen pisut kallim laen ning selle tagasimakse tähtaeg on lühem. Enamik smslaenu ja tarbimislaenu andvatest ettevõtetest ei uuri palju, mida täpsemalt te saadud laenuga peale hakkate, sellepärast on tegu äärmiselt populaarsete laenudega.

Reisilaen vs kiirlaen vs tarbimislaenKiirlaen on kallim laen peamiselt põhjusel, et seda võetakse kiireloomuliste olukordade lahendamiseks, samas kui reisimist plaanivad inimesed enamasti kuid ette. Reisilaen on soodne, sest seda saab tagasi maksta kaua. Sellise laenu intressid ei ole alati fikseeritud ning olenevad ka võetud laenu summast.

Reisilaenu võttes on puhkus nauding ning te ei pea puhkusel olemise ajal mõtlema laenu tagasi maksmise peale. Reisilaenu saate tagasi maksta kas enne reisile minekut või hakata maksma sealt naastes. Kiirlaenu puhul tuleb see olenevalt summast tagastada 30- 90 päeva jooksul ning, kui taotle laenust puhkust ei taotle, puudub teil võimalus hakata seda hiljem tagasi maksma.

Kiirlaenu ehk smslaenu võtmise ja tingimuste kohta saate lugeda meie teistest artiklitest.

Reisimiseks sobib ka krediitkaart ning krediidikonto. Mõlemad on oma omadustelt ja tingimustest sarnased. Krediitkaarte pakuvad siiski vaid pangad, samas kui krediidikonto saate avada mistahes laenuasutuses. Sarnase suurusega on ka nende intressid. Tarbitud raha saate nii krediitkaardile, kui ka krediidikontole tagasi panna nii nagu teile sobib, osadena. Hea on see, et nii krediitkaart kui krediidikontoei nõua teil raha, kui te sealt laenu pole võtnud. Mõlemad võivad teil lihtsalt olemas olla ning kasutada saate neid vastavalt vajadustele või alles siis kui laenu võtmise vajadus tekib.

Sisukord

FerratumBank laen

[ratings]