Mida teha siis, kui soovite võtta suuremat laenu?

Millega peaksite arvestama 4000 euro laenamisel?

Lugege edasi ja saate palju asjakohast infot 4000 euro laenamiseks.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

 

Kuna 4000 eurot ei ole väga levinud laen on siiski tegu summaga, millega saab olenevalt olukorrast üpriski palju ära teha. Näiteks, kui teil jääb suuremast koduremondist raha puudu või soovite uue auto ostuks ise raha juurde panna.

4000 eurot võetakse laenu, siis kui 3000 euro suurune kiirlaen pole piisav ning 5000 euro suurune laen on liiga suur.

Peab tõdema, et sellises summas laenu ei saa võtta enamikest kiirlaenufirmadest, vaid selleks tuleb pöörduda suurematesse laenufirmadesse või otsida läbi eesti pangad, kes laenu annaksid.

Summa suurusest tulenevalt on kindlasti vaja, et teie sissetulek oleks keskmisest kõrgem netopalk, samuti ei teeks paha tagatise omamine.

Üheks kindlamaks võimaluseks nii suurt laenu saada ongi tagatisega laen: kas siis laen kinnisvara tagatisel või laen auto tagatisel.

Kindlasti ei tasu unustada, et tagatisega laenu võtmisel on omad riskid. Näiteks oht makseraskuste korral oma varast ilma jääda, sellepärast tasuks ka enne 4000 euro laenamist järele mõelda kas ja milleks sellist laenu üldse vaja läheb.

Nii suurt laenu võiksid võtta küll ainult inimesed, kellel on selleks piisav netopalk ja tungiv vajadus. Vastasel juhul või vastutustundetu laen mitte tasumisel palju probleeme põhjustada, isegi maksehäireregistrisse sattumist.

Mõned nõuanded enne laenamist:

  • Saage põhjalik ülevaade oma tuludest ja kuludest ning mõelge järele kas teie netopalk kannatab nii suure laenu võtmist. Kui tegu on suurema laenuga pole ka maksimaalse laenu tähtaja valimisel kuumaksed väga odavad.  Kui te kahtlete juba enne laenu võtmist oma maksevõimes on targem seda laenu mitte võtta. Tegu ei ole siiski paarisaja euro suuruse kiirlaenuga, vaid üsna suure summaga. Kindlasti on 4000 euro laenamine pisut kallim, sealhulgas suuremad lepingutasud ja haldustasud. Tutvuge kõigi laenu võtmist puudutavate tingimustega enne, kui kusagile alla kirjutate.
  • Kindlasti võrrelge pakutavate laenude intressimäärasid ja laenuperioode. Kui võtate 4000 euro suuruse laenu pikaks ajaks on ilmselt ka intressid üsna kõrged, sellepärast peate enne laenu võtmist veenduma, et see teile ikka sobib.
  • Võtke laen alati mingi eesmärgi jaoks, mitte lühiajalisteks lõbustusteks, sest see maksab teile hiljem kätte. Kindlasti ärge võtke ühtegi laenu hasartmängude tarbeks.

Kuidas laenata 4000 eurot?

4000 euro suuruse laenu võtmist võiks eelnevalt pikemalt planeerida ning tutvuda laenufirmadega, mis sellist laenu pakuvad, olgu selleks siis kas laen kinnisvara tagatisel või väikelaen.

Kui leiate endale sobivate tingimustega laenu valmistage ette enda palgatõend, sest nii suure laenu võtmisel küsitakse seda kindlasti.

Kui võtate laenu kinnisvara tagatisel uurige eelnevalt ka tagatise hindajale seatud nõudeid.

Kui kõik eelnev on laenu saamiseks tehtud ei jää üle muud kui avaldus ära teha ja vastust ootama jääda.