3000 euro suurust laenu peetakse juba suuremaks laenuks, sellepärast tasuks enne sellise laenu võtmist laenutingimustega põhjalikult tutvuda. Üldiselt on 3000 eurot kõige suurem kiirlaen, mida meil pakutakse ning selle saamiseks peavad olema täidetud mitmed laenu eeltingimused.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

Lisaks laenuteenusele nagu selleks on kiirlaen, on ka teisi võimalusi, kuidas ja kust 3000 eurot laenu saada. Näiteks tarbimislaen, tagatisega laen, auto tagatisel laen, jne. Kohe räägime neist lähemalt.

Tarbimislaen on kiirlaenuga väga sarnane, vahel on ainult selles, et tarbimislaenu summad on suuremad, intressid tavalisest madalamad ning tarbimislaenu on pikemalt võimalik tagasi maksta.

Tagatisega laen eeldab reaalse tagatise olemasolu nagu näiteks kinnisvara või auto. Selge on see, et sellise laenu puhul jääb teie vara tagatiseks seni, kui laen on tagasi makstud, seega on tegu pisut riskantsemat tüüpi laenuga.

3000 euro suurune laen võimaldab teoks teha nii mõnegi unistusi või lahendada mõne elulise probleemi, siiski eeldab sellise laenu saamine mõnede tingimuste täitmist. Kindlasti peab teil olema keskmisest kõrgem netopalk, samuti peate laenu taotlemiseks esitama pangaväljavõtte.

Kui teid huvitab laen kinnisvara tagatisel, olge valmis selleks, et kinnisvara tuleb lasta selleks ettenähtud hindajal ära hinnata.

Enne, kui võtate 3000 euro suuruse laenu:

  • Tulenevalt sellest, et 3000 eurot on suur laen, ärge olge tagasihoidlik pikema laenu tagasimakseperioodi määramisega. Parem kindlalt laenu osamakset tasuda, kui hiljem kahetseda, et oleks võinud väiksema osamakse valida. Kunagi ei tea ette, millel võib teie netopalk muutuda või tekkida mõni ootamatu kulutus, millega te ei osanud arvestada, sest tegu on siiski pikema laenu tagasimakseperioodiga, kui seda on tavalisel kiirlaenul.
  • Ärge otsustage uisapäisa, 3000 eurot on suur laen ja see peaks olema võetud eesmärgi täitmiseks ning eelnevalt läbimõeldult. Kindlasti ei pea te oma otsust laenu võtta, olenemata laenuliigist: kiirlaen, tarbimislaen, laen kinnisvara tagatisel, jne kahetsema, kui te selle rahaga midagi asjalikku teete, näiteks investeerite.
  • Kindlasti tuleks pikema tagasimaksetähtajaga laenu võtmisel kontrollida intresse ja laenu kogumaksumust, sealhulgas lepingutasusid, haldamistasusid, jne. Kõik need tasud tulenevad firmade tingimustest, mis on sätestatud laenu võtmisel.

 

Miks laenata 3000 eurot?

Nii suure summa laenu võtmine peab olema vajaduspõhine, mitte niisama lõbutsemiseks. Sellise kiirlaenu eest saate osta endale uue kasutatud auto, uuendada kodust tehnikat, vajadusel katta meditsiinikulusid, jne.

Eriti tasuks järgi mõelda, kui võtate laenu kinnisvara tagatisel, sest teie isiklik vara jääb pandiks seni, kui laen on tasutud. Kui te ei suuda oma tagatisega laenu tagasi maksta teie kinnisvara võõrandatakse.

Kui soovite võtta 3000 euro suurust laenu auto ostmiseks, siis tasuks tutvuda ka autolaenuga, mis pakub mitmeid paindlikke võimalusi.