credit24 laenudCredit24 on üsna levinud laenufirma, mis pakub oma teenuseid Baltimaades ning Soomes.

Ettevõtte peamiseks tegevusharuks on lühiajaliste, ilma tagatiseta tarbimislaenude pakkumine. Kokku on Credit24-l üle poole miljoni õnneliku tarbija.

Kui olete ühe võimaliku asutusena, kust laenu sooviksite võtta, kaalunud ka Credit24, siis lugege edasi, sest käesolevas artiklis anname põhjalikuma ülevaate Credit24 laenu ja selle tingimuste kohta.

Esita taotlus

Laen mistahes otstarbeks

Ettevõtte pakub oma klientidele nii laenu võtmise võimalust, kui ka krediidikonto avamise võimalust. Laenu summad algavad 50 eurost ning ulatuvad kuni 4000 euroni.

Maksimaalne Credit24 laenu tagasimakseperiood on 36 kuus.

Mõlemad pakutavad laenutooted on omavahel tingimuste poolest üsna sarnased, kui laenu puhul on tegemist fikseeritud summaga, siis krediidikonto on rohkem nagu virtuaalne krediitkaart.

 

Selleks, et Credit24 laenutooteid tarbida peab isik olema maksehäirevaba ning vähemalt 18-aastane.Laen mistahes otstarbeks

Luues Credit24 kontot kasutage võimalusel registreerimisel ID-kaarti või mobiili ID-d, sest nii saate vältida eraldi isikutuvastuse protsessi laenu võtmisel.

Suureks Credit24 plussiks peetakse nende kiiret tegutsemist laenu väljastamisel. Sageli ei võta see aega rohkem, kui paar minutit, seda muidugi juhul, kui täidate ära kõik laenu saamiseks vajalikud nõuded.

Kui rääkida lähemalt krediidikonto omadustest, siis on see sarnane väikelaenule, peamiseks erinevuseks on see, et kliendil on võimalik virtuaalse krediitkaardi pealt laenu võtta siis, kui ta ise seda soovib ja täpselt nii palju, kui ta ise soovib.

Piiranguks on ainult krediidilimiidi suurus. Krediidikonto kasutamisega saab algust teha nii nutitelefoni kui arvuti teel. Kui avate krediidikonto ning sealt pealt laenu ei võta, siis te selle eest maksma ei pea. Intresse maksate ainult laenatud summa ulatuses.

Kui laenate 1000 eurot 1 aastaks on teie laenu fikseeritud intress 45% aastas ning KKM 56,50% aastas, lepingutasu puudub. Laenu maksate tagasi kõigest 260 eurot rohkem, kui võtsite. Laenu tagastamise periood on miinimum 3 kuud ja maksimum 36 kuud.

Millised on Credit24 laenud?

Credit24 on Eesti laenuturul tegutsenud palju aastaid ning selle ajaga on nad endale kogunud märkimisväärse kliendibaasi. Miks on see nii?

Credit24 plussid

Millised on Credit24 laenud?

  • Credit24 laenu saab taotleda enamikes Maxima poodides üle kogu Eesti.
  • Krediidikonto on suhteliselt uus laenutoode, mis sisaldab kliendile laenulimiidi avamist, mille ulatuses vahendeid ta vastavalt enda äranägemise järgi kasutada saab, kas siis osaliselt või täielikult. Intresse tuleb maksta ainult selle osa eest, mis on ära kasutatud. Krediidikonto avamine maksab 0 eurot, samuti on kliendil kuu aja jooksul õigus sellest taganeda.
  • Credit24-st laenu taotlemine on kiire. Kui teete laenu taotlemiseks avalduse nende kontori lahtioleku aegadel, siis võib juhtuda, et laen laekub teie arvele kõigest 10 minuti või kuni 1 tunniga. Credit24 peetakse selles suhtes üheks kiireimaks laenufirmaks.

Credit24 ka mõned miinused, nagu näiteks:

  • Credit24 laenud laekuvad ainult teie isiklikule arveldusarvele, neid ei väljastata sularahas.
  • Credit24 krediidikonto avamine on küll ilma lepingutasuta, kuid väikelaenu taotlemisel rakenduv 2% suurune lepingutasu.
  • Credit24 laenude ja krediidikonto intressid ei ole soodsamad, seevastu ei lisandu krediidikontole teisi lisakulusid ning tingimuste osas saab klient suuresti ise kaasa rääkida.

Kes laenavad Credit24?Kes laenavad Credit24?

Sellest ettevõttest võtavad laenu inimesed, kellele on oluline kiirus ja mugavus, samuti võimalus laenulepingu tingimuste suhtes ka ise sõna sekka öelda. Krediidikonto on lemmiktoode neile, kes soovivad, et neil oleks vajaduse korral olemas koht kust laenu võtta, ilma et see neile muul ajal raha maksaks.

Credit24 on laenuettevõtete seas tuntud ja tunnustatud ning praegusel hetkel üks suurimaid laenufirmasid Eestis. Laenuprotsessi kvaliteedist annab märku ka nende kliendiportfelli suurus.

Kui olete ise eelnevalt Credit24-st laenu võtnud, siis andke meile oma kogemustest rohkem infot, pole vahet, kas see oli positiivne või negatiivne.

Esita taotlus

Kontaktid

IPF Digital Estonia OÜ
klienditeenindus@credit24.ee
1324 (24)
Lõõtsa 5 (VIII), 11415, Tallinn, Eesti

Laenuandja veebileht