Kiirlaen on tänapäeval teema, millest räägitakse palju, samuti näeme selliste laenude reklaame sageli ning peaaegu igal pool: tänavatel plakatitena, internetis bänneritena ja telekas reklaamidena.

Ühte asja aga paljud inimesed selle laenu kohta ei tea – kiirlaenu on võimalik kätte saada ka sularahas.

Miks võetakse kiirlaenu sularahas?

Enamik laenusid, mida Eestis väljastatakse eeldab siiski pangaarve olemasolu ning mitmed pangad seostavad inimese eelnevalt võetud kiirlaenu riskikäitumisena ning ei taha sellist teenust kasutanud inimestele laenu anda.

Siinkohal on kiirlaen sularahas konfidentsiaalne ega jäta teie pangakontole laenu võtmisest mitte ühtegi märki.

Vaatamata selle diskreetse laenu diskreetsusele pole just palju firmasid, mis selliseid laenusid väljastaksid.

Juhul, kui teil siiski on soov kiirlaenu just sularahas võtta, siis tutvuge allpool olevate ettevõtetega, mis selliseid laenusid pakuvad, kindlasti leiate just sellise laenu, mis on teile vastuvõetav.

Sularaha laenud

SmsMoney

Esita laenutaotlus

  • SmsMoney kiirlaenu saab võtta summas 1001000 eurot.
  • Saate ise valida, kas laen laekub teie pangaarvele või saate selle kätte sularahas.
  • Kiirlaenu saate tagasi maksta kuu kuni 3 aastat. Samuti on teil võimalus taotleda lisalaenu.
  • Kiirlaenu taotleja peab olema vähemalt 18-aastane

SmsRaha

Esita laenutaotlus 

  • SmsRaha kiirlaenu saab samuti taotleda kas isiklikule pangaarvele või sularahas.
  • Smslaenu on võimalik võtta summas 100-1000 eurot. Vaja võib minna ka konto väljavõtet.
  • Kiirlaenu võtja peab olema vähemalt 18-aastane ning omama stabiilset igakuist
  • Laenu saab tagasi maksta minimaalselt 30 päeva või kuni kolm aastat.

Põhimõtteliselt on sularahas kiirlaen täpselt sama mis tavaline kiirlaen, lihtsalt teil on võimalik see kätte saada sularahas, ilma on kontole sellest jälgegi jätmata, samuti on samad laenu võtmise tingimused.

 

Kuidas sularahas kiirlaenu võtta?

Selleks tuleb valitud laenu andva ettevõtte veebilehel esmalt ära täita avaldus. Seejärel võtab teiega peale avalduse läbivaatamist ühendust laenufirma esindaja, kes küsib mõned täpsustavad küsimused ning kas kinnitab või lükkab tagasi teie laenu saamiseks tehtud avalduse. On ka võimalus, et teil palutakse esitada konto väljavõte, kus oleks selgelt näha teie igakuine netopalk.

Pange tähele, et kui täidate kiirlaenu või smslaenu saamiseks avaldust on seal olemas ka koht, kuhu teil tuleb ära märkida, kas soovite laenu saada oma arveldusarvele või sularahas. Kui olete laenufirmaks valinud smsraha või smsmoney, siis saate laenuavalduse ära täita ka Maxima poe infoletis.

Kui olete avaldanud soovi oma laen kätte saada sularahas, siis pöörduge selleks Omniva postkontorisse, sest sealt väljastatakse teie kiirlaen rahakaardina. Laenu väljastatakse ainult seda taotlenud isikule ning dokumendi alusel, samuti saate oma laenu tagasi maksta ka Omniva postkontorisse.

Sularahas kiirlaenu tagastamine

Sularahas võetud kiirlaenu tagastamise tingimused olenevad otseselt ettevõttest, kust selle võtsite ning nagu eelpool mainitud saate laenu tagastada samamoodi nagu selle võtsite, näiteks Omniva postkontorisse. Peamiseks erinevuseks pangaarvele laekuva kiirlaenu ja sularahas võetava kiirlaenu puhul on see, et kui olete võtnud sularahas kiirlaenu Ferratumist, siis tuleb see tasuda kõik korraga. Laenufirmad nagu smsraha ja smsmoney pakuvad paindlikumaid tingimusi ning neist ettevõtetest võetud kiirlaenu saab tagasi maksta ka osamaksetena.

Kiirlaenu puhul, mis on võetud sularahas tagastamine võib olla kliendile pisut ebamugavam, kuna selleks tuleb iga osamakse tasumiseks pöörduda Omniva postkontorisse. Kui laenu võtmisel on konfidentsiaalsus teie jaoks oluline võib mugavuse suhtes pisut mööndusi teha.

Kas ilma palgatõendita saab laenu?

Tänaseks päevaks peab tõdema, et ei saa. Põhjus on lihtne: laenu andvad ettevõtted soovivad kindlustada, et inimene, kellele nad kiirlaenu annavad, selle ka tagasi suudaks maksta. Selge on see, et kui teil puudub stabiilne netopalk ei tohiks te üldse laenu võtma hakata. Konto väljavõtte asemel võib mõnedele firmadele laenu saamiseks piisata ka ametlikest palgalehtedest.

Mistahes laenu võtmisel tasub enne kindlasti veenduda, et teil on tulevikus võimalus seda tagasi maksta. Kõige mõistlikum olukorras, kus laenu siiski vaja võtta on muuta laenu osamakse võimalikult väikseks. Tõsi on, et see pikem kiirlaenu tagasi maksmine on pisut kallim, kuid sellest olulisem on fakt, et te laenu tagasi suudate maksta.

 

Mis on “laen ilma palgatõendita“?

Laen ilma palgatõendita ei tähenda seda, et te ei peaks omama stabiilset igakuist sissetulekut. Pigem tähendab see seda, et laenu saamiseks ei ole teil vaja taotleda oma töökohast mingit täiendavaid dokumente oma sissetuleku tõendamiseks. Piisab, kui esitate lihtsalt konto väljavõtte.

Tänapäeval nõuab enamik laenu andvaid ettevõtteid konto väljavõtet, see on pigem reegel kui eraldi. Juhul, kui leiate internetiavarustest laenufirma, mis ei nõua kiirlaenu või mõne muu laenu saamiseks mitte ühtegi dokumenti, siis olge hoiatatud – tegu on ilmselt pettusega. Edasiste probleemide vältimiseks soovitame mistahes laenu võtta ainult litsentseeritud või siis teisisõnu tegevusloaga ettevõtetelt.

Laenu võtmine pole sugugi häbiasi, seda teeb enamik inimesi oma mingis eluetapis. Siiski on tark enne laenu võtmist end laenuturul toimuvaga kurssi viia, sest ainult nii saate sellise laenu, mida jõuate hiljem tagasi maksta ning, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele.