smsraha laenud

Smsraha nagu Smsmoney ja Laen.ee kuuluvad ettevõttele PlacetGroup. Smsraha on laenufirma, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on väikelaenu andmine. Ettevõte alustas laenuturul aastal 2010. Käesoleval hetkel on tegu ühe Eesti suurima laenu väljastava ettevõttega.

Juhul kui teil on huvi Smsraha veebilehelt laenu võtta, siis lugege edasi, sest nüüd hakkame rääkima Smsraha firmast laenu võtmise positiivsetest ja negatiivsetest külgedest.

Esita taotlus

Smsraha krediidikontoSmsraha krediidikonto

Krediidikonto on  kõige uuem laenuteenus, mis toodi turule 2017 aastal.  Nendele, kes eelnevalt on laenu võtnud ning laenumaastikuga tuttavad pole tegu üldiselt uue tootega, sest sama teenust pakuvad juba mõnda aega ka teised ettevõtted, mis laenude väljastamisega tegelevad.

Krediidikonto toimib sarnaselt krediitkaardile, kuid on virtuaalne laenuteenus. Selle taotlemiseks saate Smsraha veebilehel täita ära avalduse, Positiivse otsuse korral avatakse teile laenulimiit, mida saate piiramatult iga kell kasutada ilma oma kodust lahkumata.

Lihtsalt öeldes on krediidikonto juba eelnevalt taotletud laen, mis on teil olemas, kuid mida saate osadena või täies mahus eraldi välja kanda. Positiivne selle kõige juures on asjaolu, et kui te krediidikonto pealt laenu ei võta, siis te selle eest ka midagi ei maksa. Intressi tuleb krediidikonto puhul maksta ainult kasutatud osa eest.

Smsraha poolt väljastatav maksimaalne krediidikonto limiit on 3000 eurot ning tagasi on seda summat aega maksta 12-36 kuud. Krediidikonto avamisel ei lisandu teile mitte ühtegi lepingutasu, seega on tegu üsna soodsa raha laenamise võimalusega.

Esita taotlus

Kellele on Smsraha mõeldud?

Kellele on Smsraha mõeldud?

Smsraha on traditsiooniline laenufirma ning sobib inimestele, kes soovivad kiiresti ja mugavalt laenu võtta. Kuna ettevõte omab finantsinspektsiooni tegevusluba, siis võite kindel olla, et nende poolt väljastatav laen on mõistlike tingimustega ning et tegu on seaduskuuleka ettevõttega.

Ettevõtte poolt pakutavad laenud on üsna soodsad ning sobivad inimestele, kes ei soovi laenu võtmisel selle kasutamise eest peale maksta. Smsraha on usaldusväärne ettevõte ning pakub oma klientidele mitmekülgseid võimalusi laenu saada, olles sealjuures taotlemisel ise suureks abiks.

Smsraha plussid

Smsraha plussid

 • Ettevõte laenud algavad 100 eurost ning ulatuvad kuni 1000 euroni. Smsraha tagasimakseperiood on minimaalselt 30 päeva ning maksimaalselt kuni 3 aastat.
 • Laenu saamiseks ei tohi inimesel olla maksehäireid ehk võlgnevusi, seda kontrollitakse Krediidiinfo andmebaasist.
 • Laenu on võimalik võttaMaxima poodides ning interneti ja telefoni teel.
 • Peale kiirlaenu saab Smsraha veebilehelt taotleda veel ka tarbimislaenu, mille maksimaalne summa on 5000 eurot ja tagatisega laenu, mille maksimaalne summa on olenevalt tagatise väärtusest kuni 100 000 eurot.
 • Laenu saab taotleda iga päev, positiivse otsuse korral laekub laen teie arvele keskmiselt 1 tunni jooksul.
 • Juhul, kui teil peaks makseraskusi tekkima saate laenu osamaksetest puhata või neid edasi lükata, kuid ärge unustage, et tegu on siiski tasulise teenusega.
 • Võttes laenu esimest korda on vaja kindlasti oma isik tuvastada ning selleks pakub Smsraha kahte võimalust: saate seda teha, kas nende kontoris või eelnevalt kokku lepitud Omniva postkontoris.

Näiteks kui võtate laenu 2000 eurot ning valite tagasimakse pikkuseks 2 aastat on fikseeritud intress 40,04%, KKM 49,00% ja lepingutasu puudub. Tagasi tuleb teil laenu maksta 2997,35 eurot. Aastane maksimaalne intress oleneb ka sellest, kui suure laenu ja kui pikaks tähtajaks te võtnud olete.

Põhjused, miks võtta laenu Smsrahalt

Miks eelistatakse ühte laenufirmat teisele oleneb paljuski inimesest, laenu väljastava ettevõtte tingimustest ning nõuetest, siiski oleme püüdnud reastada mõned inimeste poolt mainitud põhjused, miks nad on laenu võtnud just Smsraha veebilehelt.

Põhjused, miks võtta laenu Smsrahalt

 • Laenu saab lisaks veebilehele võtta ka Maxima poodidest ning Smsraha on üks vähestest laenufirmadest, kes sellist võimalust pakub.
 • Smsraha laenu saab võtta ka sularahas. Sellele teenusele rakendub küll teenustasu, kuid õnneks pole laenu sularahas välja võtmine ekstreemselt kallis, kõigest 2,60 eurot + 4% laenusummast.
 • Smsraha annab laenu juba 18-aastastele Eesti kodanikele või töötavatele elamisloaga isikutele.
 • Võttes laenu on inimesel võimalik valida laen, mis vastab tema vajadustele.Smsraha pakub kiirlaenu, tagatiseta laenu ja kinnisvara tagatisega laenu. Võttes kinnisvara tagatisel laenu sobib tagatiseks mistahes kinnisvara, mis asub Eestis.
 • Laenu on võimalik võtta isegi auto tagatisel, kuid siis peab auto jääkväärtus olema vähemalt 6000 eurot.
 • Juhul, kui olete sattunud makseraskustesse saate taotleda maksepuhkust või oma laenu osamakset edasi lükata.
 • Mitmetel lepingutel pole lepingutasusid, mis muudab koheselt laenu võtmise inimese jaoks soodsamaks.
 • Kõige huvitavam fakt on asjaolu, et inimestel on võimalik Smsraha kaudu lisaraha teenida. Selleks peate Smsraha oma sõbrale soovitama. Kui ta peale teie soovitust teeb Smsraha konto, saate teie 20 eurot.

Esita taotlus

Smsraha.ee puudused

Smsraha.ee puudusedKui soovite Smsraha veebilehelt taotleda autolaenu, siis võtke arvesse asjaolu, et laenu saate te ainult 65% ulatuses oma auto turuväärtusest ning see ei tohi olla väiksem, kui 3000 eurot.

Kuigi Smsraha on laenu andmisel üsna paindlik ettevõte, siis ettevõtte intressid pole võrreldes teiste laenufirmadega kõige soodsamad. Küll aga on positiivne asjaolu, et nii mõnegi laenu võtmisel puudub lepingu sõlmimise tasu.

Smsraha pakub ka tarbimislaenu, kuid seda saab taotleda alates 22 eluaastast. See võib osutuda probleemiks nooremate kliendiks pürgijate seas.

Kontaktid

Placet Group OÜ

E-R: 8:00 – 20:00
L-P: 10:00 – 20:00
Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120

Laenuandja veebileht