Monefit — laen ilma konto väljavõtteta

Monefit on uudne lahendus online krediidi valdkonnas.

monefitMonefit on unikaalne krediidipakkumine, millel tänapäeva turul analooge pole. Kõik on väga lihtne –teie ise valite summa, mida teil vaja läheb, esitate taotluse ning läbite mõned kohustuslikudtoimingud. Nende käigus tuvastatakse teie isik, siis saate oma käsutusse summa, mille suurus ulatub kuni 3000 euroni. Seda raha saate kasutada siis, kui peaksite lisaraha vajama. Kõige mugavamaks krediidikontrolliks Monefit kasutab internetipankadega koostöös toimivat konto väljavõtte kiiranalüüsi lahendust. Täpse ülevaate ja juhised saad selle kohta taotlusprotsessi käigus.

Esitage Taotlus

 

Laen ilma konto väljavõtteta

Sageli tekib inimestel küsimus: kuidas saaks laenu võtta võimalikult kiiresti ja mugavalt ning ilma konto väljavõtteta? Kas laenu ilma konto väljavõtteta antakse?

Kindlalt võib väita, et selline laenuliik nagu seda on laen ilma konto väljavõtteta on kuum teema, millest sageli räägitakse.

Kui kirjutasime sularahalaenudest rääkisime ka ilma kontoväljavõtteta laenudest, kuid nüüd süüvime teemasse palju põhjalikumalt ja vastame enamikule küsimustele, mis laenu võtta soovivatel inimestel olla võivad.

Mida tähendab “laen ilma konto väljavõtteta”?

Kõige lihtsamini seletades on see laen, mille võtmiseks ei nõuta oma panga väljavõtte esitamist. Kahjuks peame ütlema, et ei leidu just palju firmasid, kes annaksid laenu ilma konto väljavõtteta. See tuleneb karmimaks muutunud laenu andmise seadustest.Varem käis laenu võtmine äärmiselt lihtsalt ning ilma suurema kontrollita, mis omakorda põhjustas palju probleeme suurte intresside ja laenude mitte tagasi maksmisega.

Samuti oli laenude võtmisel probleeme sellega, et kasutati süüdimatult teiste inimeste identiteete. Sellepärast on nüüd laenu võtmine ilma konto väljavõtteta väga tavaline. Kui isegi saate laenu, siis on selle summa väga väike ja maksetingimused mitte eriti soodsad.

Erinevate pettuste ja probleemide tõttu otsustati kiirlaenuseadust karmimaks muuta. Hiljuti hakati firmadelt, kes pakuvad teenuseid nagu: kiirlaen, tarbimislaen, smslaen, autolaen, jne laenud, oma tegevuse litsentseerimist. Lisaks sellele on neil kohustus laenu andmisel kinni pidada väga karmidest reeglitest, sealhulgas laenuvõtja taustauuring, isiku identifitseerimine, jne meetmed.

Ühesõnaga peab laenu väljastav ettevõtte tegema omalt poolt kõik, et kontrollida laenusaajat võimalikult põhjalikult, seda selleks, et veenduda laenusaaja maksevõimes. Siinkohal hakatigi laenu võtmisel nõudma konto väljavõtet.

Pangaväljavõtte küsimine ja isikutuvastus on mõlemad meetmed edasiste probleemide vältimiseks. Nii saab laenuettevõte kindel olla, selles et oma laenu hiljem ka tagasi saab ning, et laenu pole võetud teise inimese nimele.

Juhul, kui soovite kiirlaenu või mistahes muud laenu võtta, võibolla olete selle taotlemist isegi juba proovinud ning tüdinud on mõistetav, et peate pangaväljavõtte küsimist formaalsuseks. Võite olla kindel, et ka laenu andev ettevõte pole eriti selle tugeva kontrolli õle õnnelik, kuid see on siiski vajalik turvameede, et laenu ei saaks inimesed, kes seda hiljem tagasi maksta ei jõua. Kogu see protsess ei ole loodud laenu taotlemise raskendamiseks, vaid turvalisuse tagamiseks.

Kuigi sellised meetmed võivad kõlada veidralt on neil kindel eesmärk. Kujutage ette olukorda, kui inimesel on hädasti raha vaja ning ta ei mõtle laenu võtmistkorralikult läbi ja tormab laenu võtma ükskõik milliselt tingimustel ning laenu saamiseks ei küsita temalt isegi konto väljavõtet. See tähendab et kiirlaenu või mistahes muud laenu saaks inimene, kes pole endale laenamise põhimõtteid üldse selgeks teinudki ning lähtub meeleheitest. Selline toimimine tooks probleeme nii laenuandjale kui ka võtjale ning nende vältimiseks ongi loodud konto väljavõtte tingimus laenu taotlemisel.

Olles pinge all või majanduslike probleemide korral on konto väljavõte viimane asi millele inimene laenu võtmise mõtleb, vaatamata sellele, et tegelikult peaks ta seda tegema. Inimene lähtub vaid vajadusest seda kiirlaenu või smslaenu saada.

Laenu andev ettevõte aga lähtub reaalsusest ja numbritest ning ei oma emotsionaalset seost laenuvõtja vajaduste ja soovidega, mis võib kõlada karmilt, kuid tegelikult on hea. Laenu võtmisel peaksid emotsioonid tahaplaanile jääma ning kaaluda tuleks hoopis teisi aspekte.

Kas üldse on võimalik võtta laenu ilma konto väljavõtteta?

Enamik laenufirmadest enam ilma konto väljavõtteta laenu ei anna. Pole vahet kas pöördute kiirlaenu, smslaenu, tarbimislaenu andvate ettevõtete poole, siiski on laenu saamiseks vaja esitada konto väljavõte, seda isegi kui võtate laenu kinnisvara tagatisel.

Seevastu on võimalik kiirelt nii öelda laenu saada pandimajast, kui sinna mõne oma väärtuslikuma eseme viite. Pandimajasid ei huvita kas või kui palju teil raha on või milline on teie majanduslik seisukord. Kui te laenu tagasi ei maksa müüvad nad panditud eseme maha ning saavad oma kasumi, sageli on see isegi suurem, kui võetud laen, sest pandimaja teeb alati omapoolse juurdehindluse.

Miks ei ole hea mõte võtta laenu ettevõtetest, mis ei nõua pangakonto väljavõtteta?

Vahel võite oma meilboksist leida kirju kus pakutakse mistahes laenu naeruväärselt väikeste nõudmistega või pakutakse teile sellist kiirlaenu näiteks telefoni teel helistades või saates sõnum. Laenu pakutakse stiilis saatke meile oma arveldusarve number ja saategi laenu. Enne kui tegutsema hakkate mõelge järele, kui ükski teine firma enam laenu ilma konto väljavõtteta ei anna, siis kas selline pakkumine teile kuidagi liiga heana ei kõla?

Tegu on petuskeemidega, kus laen väljastatakse nõudes näiteks laenutaotluse tasusid, mille peate laenu andvale ettevõttele enne selle saamist üle kandma. Kui seda teete, siis laenu teile loomulikult ei väljastata ning ilma olete sellestki rahast, mille petturite arvele laenu taotlemiseks kandsite. Seega vältige kõiki liiga heana tunduvaid laenupakkumisi, sest suure tõenäosusega te seal ühtegi laenu, ei kiirlaenu ega tarbimislaenu tegelikult ei saa.

Selliste laenudega üritatakse jätta muljet, et laenu saamine on lihtne ja rõhutakse inimeste vajadusele laenu saada, kuigi tegelikkus on hoopis teistsugune. Kurjategijad koguvad ettekäänetega, et pakuvad kiirlaenu, teie isikuandmeid ja võivad neid kurjalt ära kasutada, teilt näiteks raha varastada või teie identiteediga tõsiseid kelmusi korda saata. Pärast esinevate probleemidega peate tegelema aga teie.

 

Ärge unustage, et mistahes laenu tuleks võtta usaldusväärsetest ettevõtetest, millele on selles valdkonnas tegutsemiseks väljastatud tegevusluba, teiseks valikuks laenu võtta on Eesti pangad – see on muidugi keerulisem protsess. Lisaks kõigele muule on erinevatel ametlikel laenudel ka mõistlikumad tingimused, isegi kiirlaen või tarbimislaen on palju paremate tingimustega, kui langeda pettuse ohvriks ja hiljem lisaprobleemidega tegeleda.

 

Põhjused, miks inimesed ei soovi oma konto väljavõtet esitada on erinevad. Paljudel on laenu võtmiseks juba liiga palju olemasolevaid kohustusi ning liiga väike netopalk, et uut laenu saada. Teine põhjus on kahjulikud harjumised nagu kasiinos mängimine või suurel hulgal lotopiletite ostmine. Viimase korral on laenu saamine võimatu, sest laenufirma jaoks on see riskikäitumine ning annab märku inimese kehvast majandamisoskusest või sõltuvusest.

Veel üheks konto väljavõtte varjamise põhjuseks on ebastabiilne netopalk, mis laekub nagu jumal juhatab. See nullib mistahes laenu saamise, ka kiirlaenu saamise võimalused, sest laenufirmadel ei ole kombeks uut laenu anda inimestele, kes niigi ei saa endaga hakkama.

Juhul, kui saate palja sularahas ning see ei laeku kontole on teil siiski võimalus laenu saada lisades taotlusele muud netopalka tõestavad dokumendid, näiteks palgatõendi. Laenufirmad arvestavad laenu väljastamisel ka selliste dokumentidega, kuigi tänapäeval esineb sellist olukorda äärmiselt harva, sest kõigil on olemas pangaarved.

Mõned inimesed ei soovi lihtsalt oma andmeid teistele avaldada, kartes et nendega tehakse midagi ebaseaduslikku. Kui soovite kiirlaenu, tarbimislaenu või muud laenu võtta seaduslikust ettevõttest pole sellised hirmud põhjendatud ning teie õigusi kaitseb andmekaitseseadus, mida kõik Eestis tegutsevad firmad järgima peavad. Võite olla kindel, et laenu väljastavad ettevõtted kasutavad seda infot ainult teie majandusliku tausta kinnitamiseks, et olete võimelised oma näiteks kiirlaenu tagasi maksma. Ükski korralik firma ei soovi, et neid andmete väärkasutamise pärast kohtusse antakse.

Mis siis ikkagi on laen ilma palgatõendita?

Paljud inimesed on segaduses, kui räägitakse mõistetest laen ilma konto väljavõtteta või laen ilma palgatõendita. Enamik laenu andvatest firmadest ei nõua eraldi palgatõendit, kui teie netopalk laekub pangaarvele, piisab kõigest konto väljavõttest, et nad saaksid teie krediidivõimes veenduda. Konto väljavõtte pealt on kõik teie sissetulekud ja kohustused selgelt näha.

Enamik kiirlaenu väljastavatest ettevõtetest ei nõua sms laenu võtmiseks palgatõendit ning see pole mingi haruldus. Siiski tuleb teil esitada konto väljavõte.

Palgatõendit on vaja juhul, kui:

  • Taotlete suurt laenu, näiteks laenu kinnisvara tagatisel või teisisõnu hüpoteeklaenu. Otseselt paljatõendit nõuda ei pruugitagi, kuid selle esitamine võib laenu saamisele kaasa aidata. Enamasti küsivad palgatõendit Eesti pangad.
  • Te ei soovi või ei teil pole võimalik konto väljavõtet esitada. Näiteks kui mingil põhjusel saate palka sularahas.

Soovides laenu võtta on kõige olulisem siiski omada stabiilset netopalka. Kui see laekub teie arveldusarvele on mistahes laenu võtmine palju lihtsam, kui palgatõendi esitamisel, sest enamiklaenu andvatest ettevõtetest soovib ülevaadet ka teie väljaminekute kohta.