Selleks, et võtta 1300 eurot laenu on kõige mõistlikum olemasolevaid laenupakkumisi võrrelda.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

 

Kui teil esineb ootamatuid kulutusi, kas puruneb auto või mõni hädavajalik kodumasin, siis on laen 1300 eurot tavaliselt piisav nende muredega tegelemiseks. Sellise summa laenamiseks on mitmeid võimalusi nagu näiteks smslaen, kiirlaen, väikelaen või miks ka mitte krediitkonto.

Ettenägematuid kulutusi võib tekkida meil kõigil, sellepärast on vahel laenu võtmine paratamatu. Selleks on loodud mitmeid erinevaid laenu võtmise võimalusi, mis tänapäeval järjest paindlikumaks on muutunud.

Kui teil on laenu võtmisega kiire, siis on heaks lahenduseks kiirlaen, ehk teise nimega smslaen. Sellise laenu plussiks on fakt, et taotlemiseks ei ole vaja kinnisvara ega muud tagatist. Vaatamata sellele tuleb olla krediidivõimeline. Mõned laenufirmad nõuavad siiski teie netopalka tõestavat pangaväljavõtet.

Meie lehelt leiate palju erinevaid laenu andmisega tegelevaid ettevõtteid, mis väljastavad ka laenu summas 1300 eurot, võtke aega ja tutvuge nende pakkumistega lähemalt.

1300 euroselaenu võtmist pöörake tähelepanu järgmisele:

  • Enne kui hakkate ükskõik millist laenu üldse taotlema, mõelge põhjalikumalt järele, kas te seda laenu vajate ning kas vajaminev laenusumma peab olema nii suur.Samuti võrrelge pakkumisi ning hankige rohkem infot laenu tagasimakse pikkuse ja kuumaksu kohta. Lühem tagasimaksmise tähtaeg võib tunduda madala intressi tõttu ahvatlev, kuid hiljem peate olema võimeline seda ka maksma.Kui te pole kindel, et laenumakse sellises summas on õigustatud jagage see pikema tagasimakseperioodi peale ära, nii kannatab teie senine elukvaliteet kõige vähem ning te ei saa arugi, kui laen on juba tagasi makstud.
  • Kui võtate laenu pikemaks perioodiks, siis uurige ka maksepuhkuse võimaluste kohta. Isegi siis, kui arvate, et teil ei teki laenu tagasimaksmisega probleeme, võib sellisest võimalusest teadlik olemine teil hiljem paljudest probleemidest säästa.
  • Kindlasti tutvuge laenu võtmisega kaasnevate lisakulutustega. Olenevalt laenu tüübist: kiirlaen, smslaen, tagatatisega laen, tarbimislaen, väikelaen – igal neist on oma haldustasud, mis määravad laenu Hea laen on odav laen, sellepärast tuleks valida võimalikult madalate lisakuludega laen.

Kas 1300 euro laenamine on mõistlik?

Laenu suurus oleneb paljuski sellest, millised on teie vajadused. 1300 euro suurust summat peetakse keskmise suurusega laenuks, millega saate osta nii vajaminevat kodutehnikat, kui minna reisile.

Tulenevalt võetava laenu summast oleneb ka selle tagasimakseperiood, mis 1300 euro puhul on tavalisest kiirlaenust pikem. Laenu tagasimakseid ei tasuks liiga suureks ajada, peate olema veendunud, et laenu tagasimaksed on sellised, millega hakkama saate. Ärge võtke laenu kergekäeliselt või lihtsalt pidutsemiseks, sest iga laen on kohustus.

Edukalt laenu võtmiseks tutvuge võimalikult paljude laenupakkumistega ja võrrelge nende tingimusi omavahel, sest ainult nii saate odava laenu teile sobivatel tingimustel.

Laenu vormistamisel lugege läbi laenuleping ja veenduge, et saate kõigest õigesti aru, vajadusel ärge kartke nõu küsida.