Enne kui võtate 1400 eurot laenu lugege meie nõuandeid.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

 

1400 euro laenamine on üpriski laialt levinud. Sellises summas saab võtta kiirlaenu, väikelaenu, smslaenu, tarbimislaenu või näiteks otsustada krediidikonto kasuks.

Kiirlaenu kasuks otsustavad inimesed, kellel on kindel netopalk ja pole probleemi laenu saamiseks sissetulekut tõendava pangaväljavõtte esitamisega.

Lisaks saab sellise laenu kiiresti probleemideta oma pangaarvele. Juhul kui teil on ootamatuid kulutusi ja vajate kiiresti raha on smslaen ehk kiirlaen hea võimalus.

Lisaks on enamikel kiirlaenudel ka üsna mõistlikud tingimused, laenu tagasimakse võimalused algavad ühest kuust kuni 5 aastani. Valida saate ka laenu summa ja tagasimakse suurust.

Kuna laenu pakkuvatel firmadel on palju erinevaid valikuid tuleks enda jaoks parima otsuse tegemiseks nende kõigiga lähemalt ka tutvuda.

Nõuanded 1400 euro laenamiseks:

  • Enne kui hakkate mistahes laenu võtma on kõige olulisemateks näitajateks, mida vaadata teie netopalk, sissetulekud ning väljaminekud – need kõik peavad laenu võtmiseks tasakaalus olema. Kui teie palgast jääb väheks võite võtta auto tagatisel laenu. Kui te siiski tagatis ei oma tuleb enne laenu saamist veenduda, et suudate selle ka tagasi maksta, samuti ei tohi teil olla maksehäireid.
  • Teine asi millega arvestada on kogu laenu maksumus ehk kogukulu. Laen sisaldab peale intresside ka erinevaid haldustasusid või lepingutasusid, mida maksma peate. Sellepärast tasuks pakkujate seast välja otsida kõige soodsamate tingimustega laenufirma, sest hea laen on odav laen, seda eriti laenaja seisukohast.
  • Laenu võttes tasuks uurida ka erinevaid maksepuhkuse võimalusi, isegi kui teil ei pruugi neid kunagi vaja minna on parem nendega igaks juhuks kursis olla, sest elu on täis ootamatusi. Teie sissetulek võib ootamatult väheneda või tuleb töökohta vahetada ning laenu tagasi maksmine võib keerulisemaks osutuda, kui esmalt arvasite.

Kuidas laenu taotleda?

Väiksema laenu võtmine on üsna lihtne, enamikul juhtudest pole selleks vaja isegi kodust lahkuda.

Piisab kui külastate erinevate laenu väljastavate firmade kodulehti, uurite lähemalt nende tingimusi ning valite välja enda vajadustele sobivama.

Järgmisena tuleb laenu saamiseks ära täita laenuavaldus ning siis jääb üle vaid oodata laenufirma poolset infot edasiste toimingute kohta. Tavaliselt on järgmine samm oma netopalga tõendamine pangaväljavõtte näol, siis otsustatakse kas teile antakse kiirlaenu või mitte.

Kui otsus on positiivne tuleb oma isik tuvastada, seda saate teha olenevalt ettevõtte poolt pakutavatele võimalustele kas arvuti taga ID-kaardi abil või minnes laenu andva ettevõtte kontorisse kohale.

Selline toiming on vajalik, vaid juhul kui võtate laenu esimest korda, edaspidi on võimalik laenu võtta isegi smsi teel, selline kiirlaen on tuntud ka nime all smslaen.

Kiirlaenu saamine on üldiselt kõigest paari tunni küsimus ning see laekub otse teie pangaarvele.

Enne kui laenu taotlemise protsessi ette võtate tutvuge kõigi turul pakutavate võimalustega, sest ainult nii saate olla kindel, et valite enda vajadustele kõige paremini vastava laenu, olenemata sellest, millist tüüpi laenu te taotlete.