700 euro suurune laen on üsna suur ning sageli pakuvad sellises summas laenu isegi firmad, mis väljastavad väikelaenu. Kui teil on võimalus valida väikelaenu ja kiirlaenu vahel, siis soovitame kaaluda väikelaenu võtmist ning allpool toome välja ka selle laenuliigi plussid.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

Väikelaen on soodsamate intressidega ning seda on võimalik võtta pikemaks perioodiks. Lisaks on sellisel laenul paindlikumad tingimused. Siiski algavad enamik väikelaenude summad vähemalt 100 eurost ja 700 eurot laenu andvaid firmasid on vähe.

Kiirlaenu plussiks on jälle selle taotlemise lihtsus ning kiirus. Kui täidate laenu saamiseks ära kõik tingimused, verifitseerite ära oma isiku ning teie dokumentide või krediidivõime hindamisel probleeme ei tekkinud kantakse laen teile pärast otsuse tegemist arveldusarvele kõigest paari minutiga. Kiirusele aitab kaasa, kui valite laenu pakkuva ettevõtte, mis kasutab sama panka, kui te ise.

Kõige parema laenu võtmiseks tuleb pisut eeltööd teha ning turul pakutavaid laenusid omavahel võrrelda, selleks on eraldi kokkupandud mitmeid erinevaid veebilehti, kuid ärge unustage, et laenu kohta saate kõige värskema informatsiooni siiski konkreetse ettevõtte veebilehelt, mis laenu väljastab.

700 euro laenamisel tuleb arvestada järgnevaga:

  • 700 euro suuruse laenu võtmisel, olgu selleks siis kiirlaen, tarbimislaen või väikelaen, on kindlapeale minek see, kui valite pikema laenu tagasimakse tähtaja. See pole küll soodsam variant, kuid võimaldab teil laenu paremini ja väiksemate osade haaval tagasi maksta. Siiski, kui olete oma maksevõimes kindel võib teie võetud laen olla ka teile sobivalt lühema tagasimakse tähtajaga.
  • Õige laenu võtmine säästab teile palju raha. Mida see tähendab? Laenu valides peaksite lisaks intressidele tähelepanu pöörama ka lepingutasule ja laenu haldamistasule, mida soodsamad saate, seda madalam on teie laenu kogu krediidikulukuse määr.
  • Ärge võtke kunagi uut laenu eelmise tagasimaksmiseks! 700 eurot on üsna suur summa, kui laenate selle mõjuva põhjuseta või vana laenu kinni maksmiseks võite sattuda olukorda, millest välja tulla on keeruline. Ainuke juhus, kui uue laenu võtmine vana tagastamiseks on õigustatud on siis, kui teie eelnev laen on tunduvalt kallim, kui uus ning te säästate uue laenuga vana kinni maksmisel märkimisväärselt intressidelt. Sellist laenu kutsutakse ka nimega refinantseerimislaen.

Mille jaoks laenata 700 eurot?

Laenu võtmise põhjused on üldiselt personaalsed, kuid laenu tasub võtta vaid sihtotstarbeliselt, mitte niisama ostmiseks, raiskamiseks või lõbutsemiseks. 700 euro suurust laenu saab kasutada väga erinevalt, kes panustab selle oma tervisesse, kes reisimisse, kodu uuendamisse, auto parandamisse.

Oluline on, et laen läheks sinna, kuhu planeeritud ning, et laenu võtmise tingimused, sealhulgas tagasimaksegraafik oleksid mõistlikud. Ainult eelnevalt põhjalikku uurimistööd tehes leiate endale parima laenu, mis sobib otseselt teie vajaduste ja võimalustega.

Siiski ärge unustage, et laen on kohustus ja selle tasumata jätmisega kaasneb palju probleeme.