Kuigi 900 euro suurune laen on üsna suur laen on ka seda võimalik paindlikel tingimustel võtta. Selleks tuleb teha pisut uurimistööd ja võrrelda omavahel konkureerivate laenufirmade pakkumistega.

[insert_php] include(‘wp-content/themes/Centum/table2.php’); [/insert_php]

900 eurot on piisav laen, millegi ära tegemiseks. Selle eest saab minna soojamaareisile, kodus väiksemaid remonditöid teha, autot parandada, tehnikat osta või mis iganes muud teha.

Nii suure laenu võtmisel, peate olema kindlad, et laenutingimused oleksid võimalikult soodsad ja paindlikud, sest sellise laenu tagasi maksmine võtab pisut kauem aega kui tavalise kiirlaenu tasumine.

Tegelikult on ka 900 eurot suurust laenu võtta, kui kiirlaenu või smslaenu. Üldiselt eeldab see, et olete laenufirma pikaajalisem klient ning et olete oma eelnevad kiirlaenud edukalt tagasi maksnud. Lisaks kõigele muule peab teie netopalk olema kõrgem, kui Eesti keskmine ning teie kohta ei tohi maksehäirete registris märkeid olla. Kõik need tingimused rakenduvad ka väiksema laenu võtmisel, välja arvatud netopalk.

Meie nõuanded 900 euro suuruse laenu võtmiseks:

  • Esimene asi millega peaksite sellise laenu võtmise arvestama, on pikaajaline kohustus, sest nii suure laenu tagastamine võtab iseenesest mõistetavalt rohkem aega, kui väikse kiirlaenu tagasi maksmine.
  • Lisaks peaksite olema veendunud, et teil nii suurt laenu üldse vaja on. Ärge unustage kokku arvutada enda igakuiseid sissetulekuid ja väljaminekuid, sest ainult nii saate teada, kas te 900 euro suurust kiirlaenu endale üldse lubada saate. Kui teil on vähimaidki kahtlusi laenu võtmise vajaduses või selles, kas seda tagasi suudate maksta on targem kiirlaenu üldse mitte võtta.
  • Enne laenu võtmist tuleb tutvuda kogu olemasoleva infoga laenu Mida rohkem teate seda parem. Kindlasti uurige ka võimaluse kohta laenu maksepuhkust kasutada. Isegi kui te arvate, et tasute oma laenu ilma vahel puhkamata on hea teada, et vajadusel selline võimalus olemas on.
  • Kaaluge alternatiivseid lahendusi, milleks võivad olla nii iseseisev raha kogumine ja säästmine, sõpradelt ja tuttavatelt laenamine või hoopis krediidikonto
  • Ärge elage üle oma võimete ja võtke endale laenu, mida te lubada ei saa. See tekitab palju lisaprobleeme ning kui te ei suuda kiirlaenu tagasi maksta kaasnevad selleha lisakulutused nagu viivis.

Laenu taotlemine

Vaatamata sellele, et 900 euro suurune laen on üsna suur ei ole selle taotlemine tavalisest kiirlaenust kuidagi erinev. Enamik toiminguid laenu võtmiseks on võimalik teostada arvuti tagant lahkumata. Üldiselt käib ka vastuse saamine laenu suhtes tehtud otsuse kohta kiiresti. Kui teie dokumendid on korras ja isik verifitseeritud, laekub laen teie arveldusarvele kõigest minutitega ning te saate hakata seda sihtotstarbeliselt kasutama.