mogo.ee laenud

Mogo.ee on tänapäeval üsna tuntud nimi ning ei vaja väga põhjalikku kirjeldamist, kui neile, kes veel ei tea, siis Mogo tegeleb enamasti autolaenude andmisega ning on Eesti suurim ettevõte selles valdkonnas.

Mogo autolaen

Kuigi Mogo pakub vaid autolaenu on ka see laenuteenus kaheks jagatud. Esimesel juhul on teil autolaenu võttes võimalus osta uus auto, teisel juhul antakse teile laenu juba olemasoleva auto tagatisel. Tutvustatava põhitingimused kehtivad mõlema laenu puhul.

Esita taotlus

Mogo.ee auto tagatisel laenMogo.ee auto tagatisel laen

Erinevates laenufirmades kutsutakse seda laenu erineva nimega, sealhulgas ka lihtsalt autolaen. Laenu väljastamise tingimus on, et teie juba olemasolev auto läheb tagatiseks ning see vormistatakse laenu tagastamise ajaks ettevõtte nimele.

Kuigi auto kuulub laenu saades ettevõtte nimele, siis saate sellega ise edasi sõita, erinevuseks on vaid see, et autole tuleb kaskokindlustus vormistada. Laenu väljastatakse kuni 90% ulatuses auto hetke turuväärtusest.

Mogo autolaen

Autolaen on oma tingimuste poolest kõige sarnasem liisingule. Selleks, et autolaenu võtta, tuleb teil eelnevalt auto välja valida, siis täita avaldus, kuhu lisate auto müügikuulutuse. Autolaenu puhul tuleb omada ka omafinantseeringut, milleks on 10% auto maksumusest.

Selleks, et kliendid ei satuks segadusse on mõlema Mogo poolt pakutava laenu tingimused üsna sarnased:

 • Laenu saamiseks peab inimene olema vähemalt 18-aastane.
 • Otseseid piiranguid tagatiseks oleva sõiduki vanusele pole, küll aga määrab see ära laenu
 • Nii autolaenu kui auto tagatisel võetava laenu lepingutasu on 5%.
 • Mõlema laenu minimaalne laenusumma on 500 eurot, maksimaalne 10 000 eurot
 • Kui te ei soovi autot osta, võite vabalt osta ka näiteks traktori, rolleri või hoopis paadi.
 • Mõlema laenu maksimaalne tagasimakseperiood on 72 kuud.

Näiteks kui võtate Mogo laenu summas 3400 eurot ning valite tagasimakseperioodiks 32 kuud, on selle intress 24% ja KKM 31,98%. Mõlema laenu lepingutasu on 170 eurot. Kokku maksate laenu tagasi 5991 eurot.

Mogo.ee eelised ja miinused

Mogo laenude sobivus oleneb suuresti ka inimesest ning tema personaalsetest vajadustest ja võimetest laen tagasi maksta.

Mogo eelised

 • Uue sõiduvahendi ostmine on lihtne ning see on teie oma ega kuulu ettevõttele. Paljud teised laenufirmad nõuavad, et auto oleks kuni laenu tagasi maksmiseni ettevõtte nimel, Mogol sellist tingimust pole.
 • Võttes Mogo laenu eraisikuna saate selle ennetähtaegselt tagastada ilma lisakulutusteta.
 • Mogulaenu antakse kuni 90% ulatuses sõiduki turuväärtusest.
 • Laenu saab võtta lisaks auto ostmiseks, ka muude Maanteeametisse registreeritavate sõidukite soetamiseks nagu näiteks mootorpaadi või hoopis traktori ostmiseks.
 • Mogo laenu taotledes pole oluline teie soovitud auto mark ja muud näitajad.
 • Kui võtate laenuMogost hinnatakse auto, mille soovite tagatiseks anda, tasuta.

 

Mogo miinused

 • Kõige suurem miinus Mogo laenu võttes on suured kulutused, sest laenulepingu sõlmimine maksab 5% teie poolt ostetava auto väärtusest. Lisaks sellele tuleb teil tagatisega autolaenu puhul ka kanda auto ümberregistreerimise kulud Maanteeametis.

 

Kellele on Mogo.ee laen loodud?

Kellele on Mogo.ee laen loodud?Oma erinevate laenuvõimaluste poolest on Mogo Eestis üks kõige tuntumaid autolaenu pakkuvaid ettevõtteid. Mogo eelistavad inimesed, kelle jaoks on olulised valikuvõimalused ja paindlikud lahendused. Kuigi Mogo lepingutasud on üsna krõbedad, siis laenu intressid on siiski soodsamapoolsed.

Kui soovite oma perre teist autot, siis on Mogo kindlasti koht, kust tasuks laenu võtta isegi auto tagatisel. Teie sõiduk vormistatakse küll laenu tagasi maksmise ajaks ettevõtte nimele, kuid saate sellega probleemivabalt edasi sõita.

Kui olete inimene, kes soovib kindlustunnet, siis ei ole tagatisega laenu võtmine teie jaoks ja Mogo autolaenu asemel võiksite kaaluda näiteks tavalise tarbimislaenu võtmist.

Tänapäeva laenuturg on täis paljusid erinevaid laenusid, kindlasti leiate ka sellise laenu, mis vastav teie ootustele ja võimalustele.

Esita taotlus

Kontaktid

Mogo OÜ
+372 6 888 200
E- R 9 – 18
L-P 10 – 15

Sõpruse pst 145, Tallinn 13417

Laenuandja veebileht