monefitKas pole mitte tore, kui ootamatutes olukordades on teil käepärast rahakott, kus on raha, mida saate igal ajal kasutada ilma, et peaksite tõsiselt muretsema,kust seda juurde saada.

Nüüd tähelepanu – selline rahakott on ka tegelikult olemas! See on 100% mobiilne ja raha saate sellest digitaalsest rahakotist kasutada mis tahes ajal ja kohas. Siinkohal ei pea te rahakotis olevaid rahalisi vahendeid täies ulatuses kasutama, võite kasutada vaid osa ja vastavalt teie enda vajadustele.Võite omada raha ka lihtsalt tagavaraks, ilma seda “rahakotist“ välja võtmata, siis ei tule teil kasutatud osa eest ka intressi maksta.

Monefit mobiilse krediidiliini omadused ja eelised

Monefit mobiilse krediidiliini omadused ja eelisedNagu te juba arvatavasti mõistsite pole see rahakott midagi muud, kui Monefit`i mobiilne krediidiprogramm.

Monefit on unikaalne krediidipakkumine, millel tänapäeva turul analooge pole.

Kõik on väga lihtne –teie ise valite summa, mida teil vaja läheb, esitate taotluse ning läbite mõned kohustuslikudtoimingud. Nende käigus tuvastatakse teie isik, siis saate oma käsutusse summa, mille suurus ulatub kuni 3000 euroni.

Seda raha saate kasutada siis, kui peaksite lisaraha vajama.

Krediidiliini vormistamise ja konto avamise toimingud teostatakse internetis ilma krediidiasutust külastamata. Kõigest mõne minutiga on vajaminev summa teile kättesaadav. Niipea, kui tasute krediidiliini võlgnevusetäies ulatuses ning maksegraafikut rikkumata, saate taotleda suuremat summat.

Selleks, et esitadakrediidiliini registreerimistaotlust pole teil isegi vaja juurdepääsu arvutile- piisab vaid mobiiltelefonist ja Internetiühendusest. Monefit on lihtne ja väga mugav.

See laenupakkumine on teie jaoks, eriti siis kui hindate mugavust ja vabadust.

Teie soodsate tingimustega laen

Kasutades sellist tüüpi laenu, ei makse te selle peale, nii nagu teeksite seda tavapäraste laenude puhul.

Kasutades mobiilset krediidiliini tasute intressi ainult selle summa pealt, mida olete kasutanud.

Kui tasute kuumaksu vabaneb uus krediidilimiit ja te saate taotleda täiendavat summat, see kuvatakse teie krediidikonto vabade vahendite all.

Krediidiliini eelised:

Monefit mobiilse krediidiliini omadused ja eelised

  • Vabadus finantsotsuste tegemisel. Teie otsustate palju soovite igakuiselt tagasi maksta. Ainuke tingimus on, et summa ei tohi olla väiksem kui 10 eurot.
  • Laenu paindlikkus. Olles kasutatud krediidi tagastanud, võite vabade vahendite ulatuses taotleda oma krediidisumma suurendamist.
  • Vormistamise operatiivsus. Te ei pea ootama ei päevi ega ka isegi tunde, kuni teie avaldust läbi vaadatakse.
  • Mugavad tagasimaksed. Tasuge kasutatud krediidisumma teie jaoks sobival moel.
  • Lisatasude puudumine konto haldamise ja krediidi kasutamise eest.
  • Õiglased intressimäärad.
  • Võimalus esitada avaldus mobiiltelefoni kaudu.

 

Monefit krediidiliin:kuidas sellele juurdepääsu saada?

Selleks peate läbima mõned lihtsad sammud:

Monefit krediidiliin:kuidas sellele juurdepääsu saada?

  1. Taotluse esitamine. Huvipakkuv krediidisumma tuleb ära märkida veebilehel avaldust täites, see ei tohi ületada 3000 eurot. Pärast seda saate teada oma minimaalse igakuise maksesuuruse ja täpse tegeliku krediidikoormuse. Looge oma laenu tagasimaksete graafik kõigest 1 klikiga. See võimaldab visuaalselt hinnata teie rahalist võimekust ja seda teie vajadustega võrrelda. Seejärel vajutage nuppu “Esita avaldus”.
  2. Konto avamine.
  3. Krediidiliini avamine. See on võimalik kohe pärast arve avamist ettevõttega või protsessi käigus. Krediidiliini avamise ja kasutamise taotlust saab esitada ööpäevaringselt.

Valige välja krediidiliini summa ja täitke taotlus meie veebilehel kasvõi kohe. Selle tegemine on kiire ja mugav.

Tehke avaldus – saage raha!

Kontakt

Monefit Estonia OÜ
6 888 222

Email: info@monefit.ee
E-P 9.00-21.00

Laenuandja veebileht