Ettevõte Bigbank annab võimalust kiiresti ja vaeva nägemata vormistada ükskõik millise sihtotstarbega väikelaenu.

Väikelaenu antakse ilma tagatise ja käendajateta perioodiks 1-5 aastat. Antud laenuliigi puhul võib võtta laenuks kuni 10 000 eurot. Laenutingimusi reguleeritakse vastavalt kliendi soovile, kusjuures intressimäär jääb minimaalseks.

Väikelaenu saab Bigbank’ist võtta vaid 10 minutiga. Laenutaotlust võib täita ja esitada online režiimis ning selleks läheb tarvis vaid minimaalset dokumentide paketti.

Kõiki laenutingimusi puudutavaid detaile räägitakse läbi ja lepitakse kokku telefoni teel, peale taotluse esitamist saadetakse teile vastust mõne minuti jooksul.

Laenusummat kantakse teie pangakontole, mis peab olema avatud Eestis tegutsevas pangas.

Esita taotlus

Bingbank on üheksakümnendate alguses Eestis loodud pank. Teenustena pakuvad nad erinevaid laenusid, järelmakse ja hoiuseid. Bigbank on tuntud pank lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Rootsis, Hispaanias ja Soomes. Äratuntavuse tagamiseks kasutab see pank sama nime igas riigis, kus tegutseb ning on Balti riikides üks suurimatest eraisikutele laenu pakkujatest.

Milliseid laenuteenuseid bigbank.ee veebilehelt leida võib?

bigbank laenBigbanki laenude nimekiri on pikk, taotleda saab järgmisi laene:

Bigbanki väikelaen ehk tarbimislaen on loodud, et inimesed saaksid oma eesmärke täita.

Erinevate tarbimislaenude nimekiri on suhteliselt pikk ning selliste laenude abil saab inimene endale auto osta, remonti teha, reisida, tervist parandada, isegi pulmi pidada.

Miks Bigbank`st laenu võtta?

Bigbank`st laenu võtmiseks on tegelikult päris mitu põhjust. Esimene kõige olulisem neist on soodne laenuintress, mis autolaenu puhul on 8,9% ja näiteks tarbimislaenu puhul algab 9,9%-st.

Teine oluline positiivne näitaja on see, et laenu saab kasutada nii nagu te seda ise soovite, laenu sihtotstarve pole piiratud.

Ainulaadne võimalus, mida Bigbank lisaks soodsatele laenudele pakub on 60-päevane rahulolu garantii. See tähendab, et kui te pole laenu või sellega seonduvaga rahul on teil õigus laen tagastada ilma, et tuleks maksta selle intresse või teisi lisakulusid.

Selleks, et BigBank`st mistahes laenu taotleda peab inimene olema vähemalt 20-aastane, tal peab olema laitmatu krediidiajalugu ning minimaalne netopalk peab iga kuu olema vähemalt 300 eurot.

Bigbanki järelmaks

Bigbanki järelmaks

Kui teil vahendeid napib aga on vaja soetada uut kodutehnikat või transpordivahendit, võite kaaluda ka järelmaksu võtmist. Järelmaksu antakse kuni 10 000 euro ulatuses ning seda saab tagastada kuni viis aastat. Järelmaksu saab inimene taotleda, kui tema igakuine netopalk on vähemalt 200 eurot.

Bigbanki järelmaks on selle poolest huvitav teenus, et seda on võimalik taotleda enam kui 200 poest Eestis. Tuntuimad nendest on Espak, Kaup24, K-Rauta, Bauhof, Shoppa, Klick, Hansapost, Sportland, Goldtime, jne.

Bigbanki personaalne lähenemine

Bigbanki personaalne lähenemineBigbank`i puhul on tegu pangaga ning neil on vahendeid, et oma klientidele personaalset lähenemist pakkuda. Laenu võtvatel klientidel on õigus oma laenulepingu tingimusi ka ise reguleerida ning pank üritab pakkuda täpselt kliendi vajadustele ja võimalustele vastavat laenu. See on tegelikult ka panga enda huvides, et kliendile pakutav laen talle sobiks, nii on oht, et inimene laenu ei tagasta palju väiksem.

Pank pakub kõigile oma klientidele nõustamist vastavalt nende poolt soovitud teenusele, olgu selleks siis laenu või järelmaksu taotlemine. Nõustamist saab laenu võtmise sooviga, kas interneti teel või kontoritest, mille võrgustik katab enamiku Baltimaadest. Lätis ja Eestis on selle ettevõtte teenused kättesaadavad ka postkontorites. Kõiki Bigbanki teenuseid saab tarbida ka interneti teel või telefoni kasutades.

Klientidele pakutavad laenud on paindlikud, võimalik on nii laenu tagasimakseperioodi pikendada kui vajadusel maksepuhkust taotleda. Kui allkirjastate oma laenulepingu digitaalselt pakutakse lepingutasule -20% soodustust. Minimaalne tasu laenu võtmisel jääb 32 euro juurde ning, kui võtate väikelaenu on see enamasti 1% laenusummast.

 

Bigbanki refinantseerimine

Bigbanki refinantseerimineKui olete minevikus võtnud endale liiga kalli laenu ning ei suuda seda enam maksta, siis olukorrast väljatulemiseks võib hea võimalus olla refinantseerimine.

Bigbank pakub häid võimalusi uue ning soodsama laenu saamiseks, nii saate varem võetud kalli laenu ära maksta ning hoiate kokku ka intressidest. Lõpuks jääb teil maksta ainult uus, Bigbank`st võetud laen. Nii muutuvad väiksemaks teie kuumaks ja laenu kogukulu. Bigbank refinantseerimise abil saab kokku koondada ka mitu laenu, mida saab uue laenuga asendada.

Bigbanki refinantseerimise tingimused on teiste refinantseerimislaenudega üsna sarnased. Peamisel Bigbank refinantseerimislaenu tingimused on järgnevad:

 

  • Korrektne krediidiajalugu on peamine refinantseerimislaenu saamise tingimus.
  • Refinantseerimise intressid algavad 9,9% aastas.
  • Minimaalne igakuine netopalk peab olema minimaalselt 300 eurot.
  • Refinantseerimislaenu taotlemiseks peab inimene olema vähemalt 20-aastane.
  • Laenud algavad 500 eurost ning ulatuvad kuni 15 000 euroni, laenu tagasimakseperiood on minimaalselt 1 ning maksimaalselt 6 aastat

Esita taotlus

Kodulaen Bigbank`stKodulaen Bigbank`st

Lisaks väikelaenule pakub Bigbank ka hüpoteeklaenu, teise nimega kinnisvaralaenu, mille intressid algavad 9%-st. Kodulaenu saamise eelduseks on vähemalt 300 euro suurune igakuine netopalk, mis on pankade seas madalaim sissetulekunõue.

Kinnisvaralaenu summad algavad 7000 eurost ning ulatuvad 450 000 euroni, millest suure tõenäosusega tuleb maksta 1% laenutasu. Kui teil on madalama netopalga tõttu olnud eelnevalt raskusi pangast laenu saamisega, siis on Bigbank kindlasti üks variantidest, mida kaaluda.

Võttes kokku kõik see, millest eelnevalt räägitud, saame järeldada ainult ühte Bigbank pakub oma klientidele enamike laenuteenuseid, mis turul saadaval on. Laenu saab võtta mistahes eesmärgil ning soodsatel tingimustel. Kui soovite laenu võtta pöörduge abi saamiseks kindlasti Bigbank`i, sest head nõu antakse teile vaatamata selle, kas nende ettevõttest laenu võtate või mitte. Laenuteemaline nõustamine on tasuta, seega miks mitte kuulda seda, mis neil pakkuda on.

Kui omate kogemust Bigbanki laenude või teenindusega, siis jagage oma muljeid kindlasti ka meiega, selleks sobib kommentaaride lahter.

Bigbanki mobiilne krediitkaart

Bigbanki mobiilne krediitkaart

Kõik laenuteenust pakkuvad ettevõtted soovivad ajaga kaasas käia, nii ka Bigbank. Nende poolt pakutavaks innovaatiliseks teenuseks on mobiilne krediitkaart. See toimib järgnevalt: krediidi saamiseks tuleb teil alla laadida rakendus, siis esitada taotlus ning teil on võimalus 1000 euro ulatuses krediiti saada. Krediidilimiit on soovi korral suurendatav kuni 5000 euroni. Mobiilse krediidi aastane intress jääb 17% juurde, mis on üsna sarnane tavalise krediitkaardi intressiga.

Mobiilset krediiti on võimalik välja võtta ka sularahas, maksed teostatakse SEB ja Swedbank`i kaudu, seega pole piiranguid ka teise panga klientidele.

Esita taotlus

 

Kontaktid

Bigbank AS

Asukoht: Tartu mnt 18, 1. korrus, Tallinn
Klienditeenindus on avatud: E-R 9.00–18.00
Telefoninumber: (+372) 731 1333
E-mail: info@bigbank.ee

Laenuandja veebileht