EstoESTO on eesti laenumaastikul üks kõige värskemaid ettevõtteid, mis laenu pakub. Ettevõte on loonud pisut teistsuguse võimaluse laenu taotleda ning nende laenud on automaatsed ning tänapäeva kiireloomulisele elutempole vastavad. Kasutades ESTO laenuteenuseid võite loobuda tüütust ootamisest, samuti ei tule laenu saamiseks täita pikki ning selgusetuid avaldusi.

Miks otsustada ESTO väikelaenu kasuks?

Kõigest kiirest pilgust piisab, et arusaada: ESTO ei ole traditsiooniline laenufirma. See on midagi innovatiivset, mille paremaks iseloomustamiseks peaks seda eelnevalt ise kasutama. ESTO kasutab laenu andmiseks tehnoloogiat ja sellepärast on laenu saamine palju kiirem protsess.

Vaatamata sellele, et ESTO pole esimene laenu väljastav ettevõte, mis lubab valutut ja äärmiselt kiiret laenu taotlemise protsessi, on see ettevõte üks vähestest, mis oma lubadusi ka täita suudab. Laenu vormistamiseks on vaja ID-kaardi või mobiili-ID kasutamist ja väikelaen on teil käes kõigest minutitega!

Mida võiks veel teada ESTO väikelaenu kohta?

  • Laenu saamiseks pole tagatist vaja.
  • Väikelaenu saab võtta alates 400 eurost kuni 2000 euroni ning tagasimakse periood algad 3 kuust kuni 36 kuuni;
  • Kui võtate väikelaenu, siis teadke, et see pole sihtotstarbeline, võite seda kasutada nii nagu ise heaks arvate.
  • Ennetähtaegne laenu tagastamine on tasuta.
  • Võttes väikelaenu on selle esimene sissemakse 0 eurot.
  • Väikelaen on taotlemiseks kõigile, kes on vähemalt täisealised ning omavad stabiilset igakuist netopalka.
  • Kui olete sama panga klient, mis ESTO, saate oma laenu kätte ka nädalavahetusel.

Võttes arvesse asjaolu, et ESTO on oma laenude väljastamises väga kiire, siis pole sugugi tegu intresside poolest väga kalli laenuga. Väikelaenu intress algab 11,6% aastas ning laenulepingu tasu pole üldjoones kallim, kui 15 eurot.

Kuidas käib ESTO väikelaenu taotlemine?Kuidas käib ESTO väikelaenu taotlemine?

Esialgu võib tunduda uskumatu, et laenu on võimalik taotleda kõigest minutitega, kuid laenu võtmise protsess on ettevõtte poolt tõesti lihtsaks tehtud. Kõige alustuseks tuleb end sisse logida ESTO süsteemi, selleks on vaja kasutada mobiili ID-d või ID-kaarti ja kaardilugejat. Järgmisena tuleb valida sobiv kuumakse ja laenu tagasimakseperiood ja sisestada kõik nõutud andmed enda kohta.

Olles laenulepingus kirjas olevad tingimused üle vaadanud ja nendega nõustudes, saate allkirjastada lepingu koheselt ning laen laekub teie kontole mitte rohkem kui 24 tunni jooksul.

Kui vajate kiiret rahasüsti väikelaenu näol, siis on ESTO tõesti hea valik just oma kiiruse, laenu taotlemisprotsessi lihtsuse ning mugavuse poolest. Kas pole mitte tore saada laenu ilma kodust lahkumata. Kõige suurem  pluss on inimlikud tingimused ning soodne intress.

Esita taotlus

Kontaktid

ESTO AS
Tartu mnt. 10115, Tallinn, Eesti Vabariik
info@esto.ee
(+372) 622 52 52

Laenuandja veebileht