moneyzen laenud

MoneyZen asutajateks on pangandussektoris pikalt töötanud inimesed, kes 2014 aastal otsustasid luua uue laenufirma, mis on viimastel aastatel järjest enam arenenud. Oma visioonina toovad nad välja soovi olla klientide poolt kõige enam eelistatud laenu pakkuv ettevõte.

Nimetus MoneyZen koosneb tegelikult kahest sõnast: esmalt sõnast money, mis tähendab raha ja siis sõna Zen, mis sümboliseerib rahu või siis rahulolu.

Ettevõte soovib laenu andes olla kliendile orienteeritud ning pakkuda ausat ja läbipaistvat laenu kõigile soovijatele, kes nõudmistele vastavad.

MoneyZen puhul on samuti tegemist ühisrahastusega ehk inimeselt inimesele laenu andmisega. Sarnase laenu pakkuva ettevõttena võiks MoneyZen`i seostada Omarahaga.

Esita taotlus

MoneyZen`i mõistlikud laenud

MoneyZen`i mõistlikud laenudMoneyzen hakkab laenu väljastama isikutele alates 18. eluaastast. Minimaalne igakuine netopalk laenu saamiseks peab olema 450 eurot. Kui soovite ilma tagatiseta laenu, siis 50010 000 eurot on täiesti reaalne summa laenu saada. Juhu, kui olete minevikus võtnud mõne kalli kiirlaenu, mida te pole tagasi suutnud maksta, saate MoneyZen abil ka selle refinantseerimiseks.

Selleks, et laenu taotleda ja saada pole ilmtingimata vaja kodust lahkuda. Laenu saamiseks on vaja täita avaldus, edastada ettevõttele oma konto väljavõte ning koopia isikut tõestavast dokumendist. Kui teie laenutaotlus rahuldatakse, saadetakse teile laenu saamiseks leping, mis tuleb allkirjastada.

Peale laenulepingu allkirjastamist, kantakse laen teie virtuaalkontole, kust saate selle ise oma arveldusarvele edasi kanda. Laenu tagastamine toimub samuti ainult läbi virtuaalkonto.

Näiteks juhul, kui võtate laenu 6000 eurot on sellel fikseeritud intress 13% ning igakuiseks osamakseks kujuneb 148,52 eurot, KKM on kõigest 20,07%, mis on iseenesest väga soodne. Kõik kokku tuleb teil koos intressidega laenu tagasi maksta 9116,11 eurot, millest 720 eurot on intress. Üheks miinuseks MoneyZen kohta võib mainida üsna suurt lepingutasu, mis sellise laenu puhul on 180 eurot.

Esita taotlus

Kontaktid

Moneyzen OÜ

Tartu mnt. 84A M302 Tallinn
E-R 09:00 – 17:00
+372 58 855 553
info@moneyzen.eu

Laenuandja veebileht