Bondora laenud

Bondora on laenufirma, mille eesmärgiks on soodsatel tingimustel erinevate laenude väljastamine. Ettevõte asutati 2008 aastal ning on aastatega märkimisväärselt kasvanud.  Oma nime poolest võib Bondora inimestele tunduda, kui suhteliselt noor laenufirma, kuid tegelikult on neil 2014 aastal alates uus nimi. Enne seda tunti Bondorat Sõbralaenu nimega.

Kui vajate mõnda järgmistest laenuteenustest: smslaen, kiirlaen, väikelaen, tarbimislaen, autolaen, refinantseerimislaen või tagatislaen, on Bondora poole pöördumine üks asi, mida võiksite kaaluda. Bondorast laenu võtmise teeb turvalisemaks asjaolu, et ettevõte omab finantsinspektsiooni tegevusluba, seega pettust karta pole vaja.

 

Esita taotlus

 

Bondora poolt väljastatavad laenud

Nagu eelpool juba mainitud palub Bondora mitmeid erinevaid laenusid. Laenusummad algavad 500 ja ulatuvad kuni 10 000 euroni. Peaaegu kõik pakutavad laenud on samade laenusummadega, erinevad on vaid nende tingimused.

Enne kui hakkate Bondora laenufirmast laenu taotlema võiks teada järgmist:

Bondora poolt väljastatavad laenud

 • Kui taotlete laenu, siis teie taotlust võidakse analüüsida mitu päeva ning teile võidaks teha personaalne ning teie jaoks hoopis sobivama laenu
 • Mistahes Bondorast võetud laenu saab tagastada ka ennetähtaegselt ning ilma lisatasu maksmata.
 • Bondorast võetava laenu intressid olenevad otseselt teie krediidireitingust, mida kõrgem see teil on, seda madalamaks muutub laenu
 • Oma isiku saab laenu taotlev inimene kinnitada internetis, kasutades selleks Trustly teenust, mis omakorda ühildub teie pangakontoga. Tuvastamiseks tuleb sooritada 1 euro suurune makse, mille saab hiljem oma kontole tagasi kanda.
 • Bondora laenude haldustasu jääb 4% juurde aastas ning lepingutasu on 5,95% laenusummast.
 • Kui teil peaks tekkima vajadus oma laenu maksegraafiku muutmiseks tuleb tellida B Secure teenus, mille tasu on 10 eurot kuus.
 • Bondora pakub ka refinantseerimislaenu, mis on tagatiseta, tavalistel tingimustel laen.

Laenu võtmine Bondorast on kiire, turvaline ja mugav, sest kõik laenuga seonduv on võimalik ära teha nende veebikeskkonna kaudu. Põhimõtteliselt pole Bondorast laenu võtmiseks, tagastamiseks ja oma isiku tuvastamiseks isegi kodust vaja lahkuda.

Kellele Bondorast laenu antakse?

Bondorast laenu võtmise tingimused on suhteliselt leebed, vaatamata sellele tuleb neid tingimusi täita.

Üldised laenu võtmise tingimused on järgnevad:Kellele Bondorast laenu antakse?

 • Laenu võtmiseks peab taotleja olema vähemalt 18-aastane.
 • Isikul, kes laenu taotleb ei tohi olla probleeme hasartmängude mängimisega.
 • Selleks, et laenu saada peab olema igakuine stabiilne netopalk, millest piisab oma kohustuste tasumiseks.
 • Kindlasti ei tohi laenu taotleval inimesel olla maksehäireid ega muid tema kohta avatud menetlusi, krediidiajalugu on üks esimesi asju mida kontrollitakse.

Kui teil pole seni oma kohustuste tasumisega probleeme olnud, olete kõik tähtaegselt tagasi maksnud, teil puuduvad maksehäired ja te omate igakuist stabiilset netopalka, siis ei tohiks Bondorast laenu saamisega küll mingeid probleeme tekkida. Eelduseks on loomulikult ka asjaolu, et vastate ka teistele laenu võtmiseks esitatud tingimustele.

Selleks, et laenu saada tuleb ennast registreerida Bondora veebilehel, ära täita avaldus ning Trustly abil oma isik tuvastada. Viimasena tuleb laenu saamiseks esitada oma kolme kuu konto väljavõte, selleks saab kasutada Instatntor teenust. Rohkem toiminguid pole laenu saamiseks vaja teha.

Investeerimine BondorasInvesteerimine Bondoras

Bondora on enamat, kui tavaline laenufirma nende kaudu oma võimalik oma isiklikku raha ka laenudesse investeerida. Investeeringusummad algavad kõigest 5 eurost ning laenu andmine on algajate investorite jaoks lihtne, kuna Bondoral on olemas automaatne portfellihaldur, mis teeb suure töö teie eest ise ära. Kui teil on suurem huvi, saate laenu anda ka käsitsi, ei pea kasutama automatiseeritud varianti.

Bondorat eelistatakse teenustasude puudumise tõttu. Eriti lai laenutaotluste valik on tagatisega laenude puhul ning korrektse kontrolli tõttu pole suuri riske, et teil väljastatud laen koos intressidega tagasi saamata jääb.

Bondora klienditeenindusBondora klienditeenindus

Bondora klienditeenindus on e-maili põhine ning kirjadele vastatakse enamasti 24 tunni jooksul. Teenindajaga otse ühendust võtta pole võimalik, sest Bondora hoiab teadlikult on tegevuskulud madalad. Siiski, kui teil on küsimusi mõne laenu kohta, siis kasutades e-maili saate kõigile oma küsimustele vastused.

Kogu info laenude ja nende tingimuste kohta on hästi selgitatud ka Bondora veebilehel, seega võtke endale aega sellega tutvumiseks.

Alternatiivina Bondorale

Kuna igal laenu võtta soovijal on omad vajadused ja sageli võib juhtuda nii, et laenufirma, mis sobib ühele ei sobi teisele. Ärge heitke meelt on olemas ka veel mitmeid teisi ühisrahastuskohti, millega tasuks lähemalt tutvuda, näiteks Monestro, Omaraha või hoopiski Moneyzen.