kreditex uhisraha laenudÜhisraha on tegelikult enam, kui laenu väljastav ettevõte, tegu on nimelt uudse ühisrahastusekeskkonnaga, mis kuulub tegelikult firmale Kreditex.

Laenu on võimalik võtta kasutades ettevõtte veebilehte. Sobiva suurusega laenu saate endale valida ise. Lisaks ise laenu võtmisele on teil võimalus oma raha ka teistele laenata ning selle pealt teenida.

Ühisraha laenude tingimused

Kui räägime ühisrahastusest, siis läbi aegade on selle suurimaks eeliseks olnud võimaluste rohkus ning paindlikkus laenu võtmisel. Kui võrrelda omavahel traditsioonilisi laenufirmasid ja inimeselt inimesele laenamist, siis viimane võimaldab pikki tagasimakseperioode ka väiksematele laenudele.

Ühisrahatuses õnnestub teine kord tuhat või paar laenu võtta ka näiteks mitme aasta peale.

Esita taotlus

Mida tasub veel Ühisraha kohta teada:

Mida tasub veel Ühisraha kohta teada

  • Ühisraha laenu tagasimakseperioodid algavad 3 kuust ning on maksimaalselt kuni 5 aastat pikad.
  • Soovi korral saab laenu tagasi maksta ka ennetähtaegselt.
  • Ühisrahast laenu võttes võib teil ühel ja samal ajal olla mitu laenu.
  • Ettevõte väljastab laenusid alates 300 eurost 5000 euroni ilma tagatiseta.
  • Positiivse otsuse korral kantakse laenteie kontole keskmiselt 1 tööpäeva jooksul.
  • Isegi 2000 euro suuruse laenu võtmisel ei ole teil oma isiku tuvastamiseks vaja kodust lahkuda. Seda kõike saab teha e-isikutuvastuse abil. Kas pole mitte mugav?

Näiteks kui võtate laenu 500 eurot ning valite tagasimakseperioodi pikkuseks 6 kuud, mis teeb teie kuumakseks 90,26 eurot, on teie KKM 46,71% ja fikseeritud aastane intress 23%. Sellise laenu lepingutasu on kõigest 15 eurot ning laen läheb teile kokku maksma 556,56 eurot.

Üks põhiline erinevus enamike laenufirmadega on Ühisraha laenu kättesaamise ja tagastamise viis. Laen kantakse teie isiklikule virtuaalkontole, kust saate selle ise oma arvele kanda. Laenu tagasi maksmine toimub sama süsteemi alusel. Enne laenu tagasimaksmiskuupäeva veenduge lihtsalt, et teie virtuaalkonto peal oleks kogu summa olemas.

Laenu intress kujuneb vastavalt sellele, milline on teie:

Laenu intress kujuneb vastavalt sellele, milline on teie

  • krediidireiting (selleks kontrollib Ühisraha teie tausta ja sellele põhinedes annab teile krediidivõimekuse kohta vastava hinde, mis võib olla C, B, B+ või A);
  • soovitud laenu suurus (suuremate summade puhul arvestatakse suurema riskiga, sellepärast võib laenu intress ka tavalisest pisut kõrgem olla);
  • soovitud laenu tagasimakse perioodi pikkusest (mida pikem see on, seda kõrgemaks muutub risk, mille hajutamiseks on jällegi suurem intress).

Lisaks kõigele muule arvestage laenu võtmisele kaasnevatele laenulepingu tasudega, mis on 3% laenu suurusest.

Ühisraha on mugav, kiire ning paindlik võimalus võtta laenu kuni 5000 eurot ning seda kõike ilma tagatise olemasoluta!

Esita taotlus

Kontaktid

Ühisraha OÜ
Tallinn, Rävala pst. 3
Tartu, Kalda tee 30

E-R: 08:00 – 17:00

Laenuandja veebileht