laen.ee laenudLaen.ee on tuntud Eesti laenufirma, mis kuulub nagu paljud teisedki Eesti laenufirmad ettevõttele PlacetGroup. Ettevõtte peamiseks teenuseks on väikelaenu pakkumine, kuid soovi korral on neilt võimalik ka suuremat laenu saada, maksimaalselt isegi kuni 100 000 euroni.

Kindlasti olete Laen.ee-st kuulnud, kuid kas olete ka sellest ettevõttest laenu võtnud? Kui veel pole ja lugege edasi ja saate teada, millist laenu ja millistel tingimustel antud firma pakub.

Võrreldes teiste PlacetGroupi kaubamärkidega on Laen.ee laenufirma, mis pakub klientidele pisut suuremaid laenusid, kuid soovi korral on võimalik ka väikest kiirlaenu võtta.

Selleks, et Laen.ee laenu tingimused oleksid paremini mõistetavad toome teieni ka ühe näite. Oletame, et võtate 2000 eurot laenu ning valite tagasimakseperioodiks 24 kuud. Sellise laenu aastane intress on 40,04% ja KKM 49,00%. Laen.ee ettevõttel puudub lepingutasu. Kokku maksate tagasi 2997,35 eurot.

Esita taotlus

Laen.ee tarbimislaen

Laen.ee tarbimislaen

Lisaks kõigele muule pakub Laen.ee oma klientidele ka ilma tagatiseta tarbimislaenu. Sellise laenu kasuks räägib asjaolu, et sellel on võrreldes teiste laenudega üsna madal intress 20%.

Tarbimislaenu taotlemine on suhteliselt lihtne protsess, selleks on vaja ära täita avaldus laenu saamiseks ning edastada oma isikuandmed. Tarbimislaenu eelduseks on see, et taotleja on vähemalt 21-aastane ning omab stabiilset igakuist netopalka.

Laenu summad algavad 500 eurost ning ulatuvad kuni 5000 euroni. Tagasi on laenu võimalik maksta kuni 3 kuni 36 kuud. Tarbimislaenu saab klient kasutada oma enda äranägemise järgi. Sageli võetakse sellist laenu, kui on vaja kodus remonti teha, autot parandada või mõni uus vajalik kodumasin soetada.

Laen.ee krediidikonto

Laen.ee krediidikonto

Soovides pakkuda oma klientidele võimalikult palju laenu võtmise võimalusi, otsustas ka PlacetGroup kõigi oma kabamärkide lehekülgedel esitleda krediidikonto avamise võimalust. Kuigi tegu on selle ettevõtte poolt uue laenutootega on krediidikonto üsna sarnane teiste ettevõtete poolt pakutavale.

Sisuliselt on krediidikonto virtuaalne krediitkaart. Selle avamiseks tuleb täita ära avaldus ja olenevalt sellest, kui suur on teie igakuine netopalk, kujuneb teie krediidikonto kasutuslimiit. Krediidikonto summad algavad 300 eurost ning ulatuvad kuni 3000 euroni. Selline laenu võtmise võimalus meeldib inimestele, sest seda on võimalik kasutada tagavara variandina.

Krediidikonto on tähtajatu teenus ja see võib teil ka lihtsalt niisama olemas olla, ilma et te selle eest midagi maksaksite. Intressi tuleb tasuda ainult kasutatud krediidikonto osa eest. Raha saate kasutada siis kui teil vaja peaks minema, samuti pole vaja põhjendada võetud laenu otstarvet. Tagasimakseperioodi saate valida ise, see peab jääma vahemikku 24-36 kuud.

Esita taotlus

Kellele sobib?

Laen.ee sobib inimesele, kes soovib tarbida erinevaid laenuteenuseid. Võite võtta nii suurema kui väiksema laenu ning intressid jäävad endiselt suhteliselt madalateks. Kui teile on laenu võtmisel oluline hoida kokku kõrvaltasude pealt, siis Laen.ee on just teile sobiv ettevõte, kuna neil puuduvad enamasti lepingutasud.

Lisaks kõigele muule on laenu võtmine veebilehelt äärmiselt lihtne ning kogu protsess on teostatav üsna valutult ning kiiresti. Positiivse otsuse korral laekub laen teie arvele samuti üsna kiiresti, seda veel eriti kui kasutate sama panga teenuseid, mis Laen.ee.

Laen.ee autolaen

Laen.ee autolaen

Autolaenu tingimused on üsna paindlikud, kuid Laen.ee ettevõttel on ka omad piirangud. Kui Mogo pakub autolaenu 90% ulatuses auto turuväärtusest, siis Laen.ee kõigest 65% ulatuses. Tagatiseks olev sõiduk ei tohi olla vanem kui 13 aastat. Autolaenu taotlemisel puudub lepingutasu.

Kõige madalam autolaenu summa on 5000 eurot, sellest väiksemat laenu ei väljastata. Ülejäänud autolaenu taotlemise tingimused ja protsess on teiste ettevõtete omadele üsna sarnased. Ka autot saate edasi kasutada, olenemata asjaolust, et see on teie autolaenu tagatiseks.

Laen.ee käenduslaen

Kui teie sissetulekust ei piisa, et üksi laenu saada, siis on üheks lahenduseks käenduslaen, mida saab võtta koos kaastaotlejaga. Laenu saamiseks peab kaastaotlejal olema stabiilne igakuine netopalk. Kokku saab käenduslaenu võtta kuni 7500 eurot, mis on 2500 eurot rohkem, kui tarbimislaenu puhul.

Laen.ee kinnisvaralaen

Laen.ee kinnisvaralaen

Kui vajate suuremat rahasüsti ja omate isiklikku kinnisvara, siis võite kaaluda ka kinnisvaralaenu võtmist. Seda antakse kuni 80% teile kuuluva kinnisvara väärtusest ning sellisel laenul on suhteliselt madal intress 9%. Kinnisvarale suuri nõudmisi ei esitata, peale selle, et see peab asuma Eestis. Väljastatava laenu summa oleneb otseselt kinnisvara väärtusest, see on vaja lasta ära hinnata, mis on tasuline teenus.

Laen.ee kiirlaenu tagamaadest

Kuigi kiirlaen ei ole Laen.ee peamine tegevusvaldkond, siis on ettevõte oma klientidele otsustanud siiski ka sellist laenu pakkuda.Erinevuseks teiste ettevõtete kiirlaenudega on Laen.ee tavalisest suuremad kiirlaenu summad, mis algavad 1000 eurost.

Kiirlaenu taotlemisel Laen.ee lehel suunatakse teid Smsmoney.ee veebilehele. Tegu on samale ettevõttele kuuluva teise laenufirmaga, seega karta pole tegelikult midagi. Laen.ee poolt pakutava kiirlaenu tingimused on üsna sarnased kõigi teiste laenufirmade omadele.

Laen.ee positiivsed küljed

Laen.ee positiivsed küljed

  • Paindlikud laenud, näiteks sobib kinnisvaralaenu tagatiseks mistahes teile kuuluv kinnisvara, mis asub Eestis.
  • Laenu saab võtta ka suurema summa ulatuses ning Laen.ee toimib kiirelt ning valutult.
  • Ettevõttel ei ole kalleid lepingutasusid, paljudel laenudel nagu näiteks autolaenul puudub lepingutasu sootuks.
  • Lisaks mitmetele laenudele pakutakse ka krediidikonto avamise võimalust.
  • ee töötab ka nädalavahetusel, seega pole teil ajalisi piiranguid vajaliku laenu saamiseks.
  • Soodsad intressid, kinnisvaralaenu intress algab 9%-st.
  • Pakutavad laenud on mõistlike tingimustega, utoopilisi nõudeid pole laenu võtta soovijal vaja karta.

 

Laen.ee puudused

  • Teatud laenudel nagu näiteks tarbimislaenul on tavalisest kõrgemad vanusepiirangud. Sellise laenu taotlemiseks peab inimene olema vähemalt 22. aastane.
  • Selleks, et autolaenu saada peab tagatiseks olev sõiduk olema üsna uus ning laenu antakse ainult 65% ulatuses tagatiseks oleva auto turuväärtusest.

 

 

 

Esita taotlus

Kontaktid

Placet Group OÜ
info@laen.ee
E-R: 8:00 – 20:00
L-P: 10:00 – 20:00
Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120

Laenuandja veebileht